Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "JU PRA 2"

SIA "JU PRA 2" (reģ. Nr. 40203533956) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 424 EUR, zaudējumi 1 353 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju

Reģistrācijas Nr.40203533956
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-01-19
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV95ZZZ40203533956
Juridiskā adrese Malēju iela 14, Rīga, LV-1057

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 5 424 EUR -1 353 EUR 16 EUR 0
2024 12 933 EUR -162 EUR 800 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 1.44 0.55 0.90 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 5 424 EUR 12 933 EUR
Bruto peļņa 2 499 EUR 7 394 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -1 353 EUR -162 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -1 353 EUR -162 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 16 EUR 800 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 16 EUR 800 EUR
Pašu kapitāls -1 495 EUR -142 EUR
Īstermiņa saistības 1 511 EUR 942 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Darbinieku skaits: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,01 0,85
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,01 0,85
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-24,94 % -1,25 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-8 456,25 % -20,25 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
90,50 % 114,08 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,01 -6,63
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
339,00 16,17
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
90,50 % 114,08 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-70,97 15,16

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "JU PRA 2" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4933)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1562 uzņēmumi 851. vieta pēc apgrozījuma 1207. vieta pēc peļņas Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SL BŪVE"4 958 28011 7080,2 %0——
2SIA "BAMAKO"1 115 70588 5897,9 %1574 3801 003 (2026 Q3)
3SIA "Delta Motors"769 760-166 457-21,6 %0——
4SIA "Miks BUS"699 81859 2748,5 %1449 987800 (2026 Q3)
5SIA "VARU AIZVEST LV"627 008121 24719,3 %969 6681 269 (2026 Q3)
6Star Express, SIA436 494-12 879-3,0 %1436 494***
7Capital Travel SIA240 888-9 646-4,0 %460 222—
8SIA "Auto Taxi"180 82350 89428,1 %0——
9SIA "Alps Drivers"166 2833 0891,9 %283 142***
10SIA "UPES PROJEKTS"145 6197 7995,4 %436 405134 (2026 Q3)
851SIA JU PRA 2 (šis uzņēmums)5 424-1 353-24,9 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "JU PRA 2"
4933 Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203533956 LV95ZZZ40203533956 SIA JU PRA 2 SIA JU PRA 2 NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-01-19 NULL Rīga, Malēju iela 14 1057 101936961 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12673106 40203533956 2024-01-16 2024-01-19 08:47:44

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92921622 40203533956 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 20 EUR 2024-01-19 2024-01-19 08:49:05

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2028280 34418177 40203533956 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-19 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-22 03:03:07.302
2347404 35576371 40203533956 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-07-07 21:00:14.787

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2028280 34418177 12933 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5539 7394 7482 44 0 30 0 0 0 0 0 NULL NULL -162 0 -162 NULL 0 -162
2347404 35576371 5424 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2925 2499 3680 98 0 74 0 0 0 0 0 NULL NULL -1353 0 -1353 NULL 0 -1353

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2028280 34418177 136 0 664 0 800 0 0 0 0 800 NULL 942 0 0 -142 800
2347404 35576371 16 0 0 0 16 0 0 0 0 16 NULL 1511 0 0 -1495 16

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203533956 SIA JU PRA 2 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4933 010093 Latgales priekšpilsēta 1.44 0.55 0.90 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203533956 SIA JU PRA 2 B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "JU PRA 2" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Malēju iela 14, Rīga, LV-1057.

Kāds bija SIA "JU PRA 2" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 424 EUR, un zaudējumi bija 1 353 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "JU PRA 2" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "JU PRA 2" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.

Kāds ir SIA "JU PRA 2" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -70,97, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "JU PRA 2"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 440 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 550 EUR un VSAOI 900 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "JU PRA 2" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "JU PRA 2" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 851. no 1 562

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026