SIA "Sonrisa Dental Group" (reģ. Nr. 40203534684) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 759 185 EUR, peļņa 268 053 EUR, darbinieku skaits: 17. Kopējais likviditātes koeficients: 1,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203534684 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV33ZZZ40203534684 |
| Juridiskā adrese | Teātra iela 13 - 24, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 759 185 EUR | 268 053 EUR | 667 566 EUR | 17 |
| 2024 | 194 945 EUR | 45 376 EUR | 140 518 EUR | 9 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 54.61 | 17.59 | 37.01 | 23 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 34.95 | 11.21 | 23.71 | 23 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 46.85 | 14.09 | 32.74 | 23 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 35.35 | 10.22 | 25.11 | 19 |
| 2024 | 24.49 | 8.94 | 15.53 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 573.41 | ~ 1 189.36 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 007.99 | ~ 812.35 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 391.88 | ~ 1 068.32 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 292.24 | ~ 991.69 |
| 2024 | 759.26 | ~ 623.69 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.53 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 759.26 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 759.26 * 0.105 = 79.72 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 400.28 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (759.26 - 79.72 - 400.28) * 0.2 ≈ 55.85 EUR
4. Neto alga: 759.26 - 79.72 - 55.85 = ~ 623.69 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 759 185 EUR | 194 945 EUR |
| Bruto peļņa | 266 107 EUR | 49 870 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 268 053 EUR | 45 376 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 268 053 EUR | 45 376 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 667 566 EUR | 140 518 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 250 011 EUR | 47 882 EUR |
| Pašu kapitāls | 316 229 EUR | 48 176 EUR |
| Īstermiņa saistības | 230 667 EUR | 59 342 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 120 670 EUR | 33 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-06 – 2025-11-06 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,08 | 0,81 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,00 | 0,45 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
35,31 % | 23,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
40,15 % | 32,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,77 % | 94,19 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,11 | 1,92 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
6 874,15 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,14 | 1,39 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
61,36 % | 55,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,18 | 2,84 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sonrisa Dental Group" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 85 | 46 920 | 2 506 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 35 | 93 989 | 2 248 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 58 | SIA Sonrisa Dental Group (šis uzņēmums) | 759 185 | 268 053 | 35,3 % | 23 | 33 008 | 1 573 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534684 | LV33ZZZ40203534684 | SIA Sonrisa Dental Group | SIA | Sonrisa Dental Group | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-23 | NULL | Daugavpils, Teātra iela 13 - 24 | 5401 | 116221202 | 0 | 100003011 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12678571 | 40203534684 | 2024-01-19 | 2024-01-23 09:54:02 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534684 | 2025-11-06 | 23700.21 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | bdf023b7 |
| 40203534684 | 2025-11-06 | 24746.41 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | bdf023b7 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921815 | 40203534684 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-23 | 2024-01-23 09:55:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997864 | 34319289 | 40203534684 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-23 | 2024-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2025-05-02 19:02:17.18 |
| 2306008 | 35464590 | 40203534684 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2026-05-30 23:01:04.17 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997864 | 34319289 | 194945 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 145075 | 49870 | 1618 | 2876 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 45376 | 0 | 45376 | NULL | 0 | 45376 |
| 2306008 | 35464590 | 759185 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 493078 | 266107 | 2013 | 7692 | 11690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | NULL | NULL | 268053 | 0 | 268053 | NULL | 0 | 268053 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997864 | 34319289 | 24883 | 0 | 1784 | 21215 | 47882 | 0 | 92636 | 0 | 92636 | 140518 | NULL | 59342 | 33000 | 0 | 48176 | 140518 |
| 2306008 | 35464590 | 215381 | 0 | 15815 | 18815 | 250011 | 0 | 417555 | 0 | 417555 | 667566 | NULL | 230667 | 120670 | 0 | 316229 | 667566 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534684 | SIA Sonrisa Dental Group | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 002000 | Daugavpils | 24.49 | 8.94 | 15.53 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534684 | SIA Sonrisa Dental Group | ir | 26.08.2026 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203534684 | SIA Sonrisa Dental Group | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Teātra iela 13 - 24, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 759 185 EUR, un peļņa bija 268 053 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 17 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 759.26 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 623.69 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 24 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 940 EUR un VSAOI 15 530 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Zobārstu prakses · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026