SIA "Ozolins pottery" (reģ. Nr. 40203534913) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 40 623 EUR, peļņa 4 001 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sadzīves un dekoratīvu keramikas izstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203534913 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ40203534913 |
| Juridiskā adrese | "Ūgas", Oviši, Tārgales pag., Ventspils nov., LV-3601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 623 EUR | 4 001 EUR | 73 606 EUR | 1 |
| 2024 | 23 426 EUR | 10 575 EUR | 17 123 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.92 | 0.1 | 1.06 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.40 | 0.11 | 1.06 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.79 | 0.15 | 1.09 | 1 |
| 2024 | 6.86 | 1.26 | 2.94 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 40 623 EUR | 23 426 EUR |
| Bruto peļņa | 12 159 EUR | 8 273 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 045 EUR | 10 575 EUR |
| UIN nodoklis | 44 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 001 EUR | 10 575 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 73 606 EUR | 17 123 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 16 992 EUR | 14 879 EUR |
| Pašu kapitāls | 18 776 EUR | 14 775 EUR |
| Īstermiņa saistības | 54 830 EUR | 2 348 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-04-03 – 2026-07-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,31 | 6,34 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,19 | 1,64 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,85 % | 45,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,44 % | 61,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
21,31 % | 71,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,92 | 0,16 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,72 | 10 576,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,55 | 1,37 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,34 % | 71,58 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,76 | 7,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ozolins pottery" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEKOLSERVISS" | 461 137 | 2 769 | 0,6 % | 8 | 57 642 | 1 244 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MUHAMORS" | 382 514 | 147 918 | 38,7 % | 4 | 95 629 | 1 061 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "PORCELĀNA GALERIJA" | 249 495 | 19 236 | 7,7 % | 12 | 20 791 | 765 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Radošā apvienība Spāres" | 204 395 | 30 479 | 14,9 % | 4 | 51 099 | 1 410 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Daiļrade-Guntve" | 134 534 | -12 604 | -9,4 % | 5 | 26 907 | 313 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "KATRĪNAS KERAMIKA" | 93 278 | 11 449 | 12,3 % | 3 | 31 093 | 645 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Raunas māls" | 68 003 | -1 183 | -1,7 % | 3 | 22 668 | 724 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "KAISME dizains" | 40 975 | -3 770 | -9,2 % | 1 | 40 975 | *** |
| 9 | SIA "Ozolins pottery" (šis uzņēmums) | 40 623 | 4 001 | 9,8 % | 1 | 40 623 | *** |
| 10 | SIA "Podusēta" | 35 085 | 4 260 | 12,1 % | 1 | 35 085 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534913 | LV58ZZZ40203534913 | SIA "Ozolins pottery" | SIA | Ozolins pottery | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-24 | NULL | Ventspils nov., Tārgales pag., Oviši, "Ūgas" | 3601 | 106384995 | 100016333 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12681350 | 40203534913 | 2024-01-19 | 2024-01-24 08:39:00 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534913 | 2026-07-17 | 1830.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d2903a3a |
| 40203534913 | 2026-06-25 | 910.8 | Ventspils novada pašvaldība | SOLIS | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7c93ae14 |
| 40203534913 | 2026-03-18 | 4642.61 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 59c36193 |
| 40203534913 | 2026-01-09 | 757.98 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 11ced10f |
| 40203534913 | 2025-09-29 | 1533.58 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | c45744ef |
| 40203534913 | 2025-04-22 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 40203534913 | 2025-04-03 | 1700.28 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 11ced10f |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92921877 | 40203534913 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4200 | EUR | 2024-01-24 | 2024-01-24 08:39:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971651 | 34189965 | 40203534913 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-24 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-21 19:02:15.184 |
| 2201117 | 35292438 | 40203534913 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-22 17:00:50.553 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971651 | 34189965 | 23426 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15153 | 8273 | 0 | 2182 | 9903 | 5418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 10575 | 0 | 10575 | NULL | 0 | 10575 |
| 2201117 | 35292438 | 40623 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28464 | 12159 | 0 | 3253 | 1369 | 5142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1088 | NULL | NULL | 4045 | 44 | 4001 | NULL | 0 | 4001 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971651 | 34189965 | 1155 | 0 | 2688 | 11036 | 14879 | 0 | 2244 | 0 | 2244 | 17123 | NULL | 2348 | 0 | 0 | 14775 | 17123 |
| 2201117 | 35292438 | 4165 | 0 | 6437 | 6390 | 16992 | 0 | 56614 | 0 | 56614 | 73606 | NULL | 54830 | 0 | 0 | 18776 | 73606 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534913 | SIA "Ozolins pottery" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2341 | 056450 | Tārgales pag. | 6.86 | 1.26 | 2.94 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203534913 | SIA "Ozolins pottery" | ir | 09.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203534913 | SIA "Ozolins pottery" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ūgas", Oviši, Tārgales pag., Ventspils nov., LV-3601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 623 EUR, un peļņa bija 4 001 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,76, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 860 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 260 EUR un VSAOI 2 940 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sadzīves un dekoratīvu keramikas izstrādājumu ražošana.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 03-09-2026