SIA "Corsa3" (reģ. Nr. 40203536492) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-30. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 32 800 EUR, peļņa 3 825 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 12,21 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203536492 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-01-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV08ZZZ40203536492 |
| Juridiskā adrese | Lauku iela 1, Ozoli, Liezēres pag., Madonas nov., LV-4884 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32 800 EUR | 3 825 EUR | 4 275 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.52 | 0.00 | 0.52 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.65 | 0.00 | 0.65 | 7 |
| 2024 | 1.56 | 0.00 | 1.56 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 63.56 | ~ 56.88 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 90.80 | ~ 81.26 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 32 800 EUR |
| Bruto peļņa | 4 200 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 825 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 825 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 275 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 275 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 925 EUR |
| Īstermiņa saistības | 350 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
12,21 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
12,21 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
89,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
97,45 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
97,45 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Corsa3" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Lux Express Latvia | 5 676 273 | -211 231 | -3,7 % | 93 | 61 035 | 2 358 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pointer Lines" | 1 315 260 | 21 849 | 1,7 % | 10 | 131 526 | 1 950 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Lauvas Tūrs Transports" | 1 292 354 | 109 777 | 8,5 % | 12 | 107 696 | 1 712 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Transport for events" | 1 133 496 | 67 788 | 6,0 % | 2 | 566 748 | *** |
| 5 | SIA "MULTILINES" | 968 336 | 196 277 | 20,3 % | 3 | 322 779 | 1 193 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "RIXCO" | 920 325 | 69 342 | 7,5 % | 15 | 61 355 | 1 886 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AUTO VIP BUSS" | 892 981 | 145 371 | 16,3 % | 14 | 63 784 | 1 080 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DAUTRANS" | 810 057 | 28 602 | 3,5 % | 26 | 31 156 | 1 377 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KBOU" | 628 913 | -8 072 | -1,3 % | 11 | 57 174 | 930 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Transports 2" | 619 094 | 1 446 | 0,2 % | 18 | 34 394 | 460 (2026 Q3) |
| 65 | SIA "Corsa3" (šis uzņēmums) | 32 800 | 3 825 | 11,7 % | 5 | 6 560 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203536492 | LV08ZZZ40203536492 | SIA "Corsa3" | SIA | Corsa3 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-01-30 | NULL | Madonas nov., Liezēres pag., Ozoli, Lauku iela 1 | 4884 | 101407107 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12694097 | 40203536492 | 2024-01-26 | 2024-01-30 15:08:45 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900335677 | 40203536492 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-07-03 | Valsts ieņēmumu dienesta 29.06.2026. lēmums Nr.32.1/17.22.1/21320 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 40203536492 | SIA "Corsa3" | 29.06.2026 | 04.07.2026 | NULL |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92922346 | 40203536492 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-01-30 | 2024-01-30 15:05:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2131942 | 35143233 | 40203536492 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-30 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-06 18:00:01.972 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2131942 | 35143233 | 32800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28600 | 4200 | 0 | 450 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3825 | 0 | 3825 | NULL | 0 | 3825 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2131942 | 35143233 | 3525 | 0 | 750 | 0 | 4275 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4275 | NULL | 350 | 0 | 0 | 3925 | 4275 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91397696 | 40203536492 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2026-07-03 | 32.1/17.22.1/21320 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203536492 | SIA "Corsa3" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 038500 | Liezēres pag. | 1.56 | 0.00 | 1.56 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203536492 | SIA "Corsa3" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lauku iela 1, Ozoli, Liezēres pag., Madonas nov., LV-4884.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 32 800 EUR, un peļņa bija 3 825 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 12,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 12,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 16,58, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 560 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp VSAOI 1 560 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026