SIA "Le Leads" (reģ. Nr. 40203538506) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 108 000 EUR, peļņa 9 404 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203538506 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40203538506 |
| Juridiskā adrese | Skolas iela 4 - 27, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 000 EUR | 9 404 EUR | 24 640 EUR | 1 |
| 2024 | 17 000 EUR | -44 561 EUR | 4 379 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.2 | 0.39 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.87 | 0.38 | 0.52 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.15 | 0.28 | 0.50 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 108 000 EUR | 17 000 EUR |
| Bruto peļņa | 29 685 EUR | 5 690 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 404 EUR | -44 561 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 404 EUR | -44 561 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 24 640 EUR | 4 379 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 215 EUR | 3 029 EUR |
| Pašu kapitāls | -32 157 EUR | -41 561 EUR |
| Īstermiņa saistības | 56 797 EUR | 940 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 45 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-04-30 – 2025-04-30 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,25 | 3,22 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,25 | 3,22 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,71 % | -262,12 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
38,17 % | -1 017,61 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-29,24 % | 107,22 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,77 | -1,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,38 | 3,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-29,24 % | -1 295,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,98 | -35,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Le Leads" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Honor Invest" | 297 157 438 | 5 584 033 | 1,9 % | 3 | 99 052 479 | 4 586 (2026 Q2) |
| 2 | AS "Eco Baltia" | 282 303 118 | 5 646 952 | 2,0 % | 8 | 35 287 890 | 5 863 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TAK Capital" | 144 523 788 | 19 577 828 | 13,5 % | 2 | 72 261 894 | *** |
| 4 | SIA Mercador | 90 688 243 | 6 400 903 | 7,1 % | 5 | 18 137 649 | 1 905 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "STONEWIN" | 52 443 204 | -532 276 | -1,0 % | 19 | 2 760 169 | 4 328 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Magnat Group" | 49 491 737 | 26 020 074 | 52,6 % | 8 | 6 186 467 | 2 557 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "GRIFS AG International" | 36 851 825 | 64 950 | 0,2 % | 2 | 18 425 913 | *** |
| 8 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 21 626 128 | 1 067 262 | 4,9 % | 3 | 7 208 709 | 1 203 (2026 Q2) |
| 9 | AS "MŪSA MOTORS GRUPA" | 14 873 071 | 577 597 | 3,9 % | 28 | 531 181 | 1 602 (2026 Q2) |
| 10 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 2 604 (2026 Q2) |
| 426 | Le Leads SIA (šis uzņēmums) | 108 000 | 9 404 | 8,7 % | 1 | 108 000 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538506 | LV47ZZZ40203538506 | Le Leads SIA | NULL | Le Leads | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-07 | NULL | Rīga, Skolas iela 4 - 27 | 1010 | 113863571 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12709786 | 40203538506 | 2024-02-05 | 2024-02-07 12:48:09 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538506 | 2025-04-30 | 9900 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92922892 | 40203538506 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2024-02-07 | 2024-02-07 12:50:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1988816 | 34293172 | 40203538506 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-07 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-25 19:02:59.941 |
| 2185021 | 35249626 | 40203538506 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-07 18:00:18.397 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1988816 | 34293172 | 17000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11310 | 5690 | 49077 | 1174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -44561 | 0 | -44561 | NULL | 0 | -44561 |
| 2185021 | 35249626 | 108000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78315 | 29685 | 18516 | 1765 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9404 | 0 | 9404 | NULL | 0 | 9404 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1988816 | 34293172 | 2728 | 0 | 301 | 0 | 3029 | 1350 | 0 | 0 | 1350 | 4379 | NULL | 940 | 45000 | 0 | -41561 | 4379 |
| 2185021 | 35249626 | 184 | 0 | 14031 | 0 | 14215 | 1350 | 0 | 9075 | 10425 | 24640 | NULL | 56797 | 0 | 0 | -32157 | 24640 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538506 | Le Leads SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538506 | Le Leads SIA | ir | 19.05.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203538506 | Le Leads SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92852632 | NULL | 40203538506 | LEGAL_ENTITY | Le Leads SIA | NULL | NULL | 40203538506 | 1350 | 1 | EUR | 2024-08-28 | 2024-09-03 | 2024-09-03 14:51:49 |
Juridiskā adrese ir Skolas iela 4 - 27, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 108 000 EUR, un peļņa bija 9 404 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,98, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026