SIA "O STEAK" (reģ. Nr. 40203538879) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 189 073 EUR, peļņa 26 918 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,45 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203538879 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203538879 |
| Juridiskā adrese | Pureņu iela 100, Ogre, Ogres nov., LV-5001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189 073 EUR | 26 918 EUR | 33 003 EUR | 1 |
| 2024 | 66 618 EUR | 6 269 EUR | 26 850 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.67 | 0.13 | 0.83 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.2 | 0.13 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.26 | 0.12 | 0.80 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.84 | 0.11 | 0.75 | 1 |
| 2024 | 3.53 | 1.43 | 2.33 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 189 073 EUR | 66 618 EUR |
| Bruto peļņa | 38 257 EUR | 9 604 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 485 EUR | 6 269 EUR |
| UIN nodoklis | 1 567 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 26 918 EUR | 6 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 33 003 EUR | 26 850 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 599 EUR | 11 809 EUR |
| Pašu kapitāls | 29 719 EUR | 9 069 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 284 EUR | 5 586 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 12 195 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-08-26 – 2024-08-26 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,45 | 2,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,45 | 2,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,24 % | 9,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
81,56 % | 23,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
90,58 % | 69,13 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,11 | 1,96 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
83,81 | 42,79 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,73 | 2,48 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
97,01 % | 30,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
13,24 | 3,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "O STEAK" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 63 | SIA "O STEAK" (šis uzņēmums) | 189 073 | 26 918 | 14,2 % | 1 | 189 073 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538879 | LV64ZZZ40203538879 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "O STEAK" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | O STEAK | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-08 | NULL | Ogres nov., Ogre, Pureņu iela 100 | 5001 | 102810388 | 100016688 | 100003470 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12712966 | 40203538879 | 2024-02-01 | 2024-02-08 13:48:56 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538879 | 2024-08-26 | 3299.3 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b2292aed |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92922980 | 40203538879 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-02-08 | 2024-02-08 14:03:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971285 | 34186311 | 40203538879 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-08 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-20 21:00:12.085 |
| 2125379 | 35123652 | 40203538879 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-27 21:02:52.323 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971285 | 34186311 | 66618 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 57014 | 9604 | 0 | 1380 | 0 | 1805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 | NULL | NULL | 6269 | 0 | 6269 | NULL | 0 | 6269 |
| 2125379 | 35123652 | 189073 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 150816 | 38257 | 0 | 1750 | 0 | 7678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 344 | NULL | NULL | 28485 | 1567 | 26918 | NULL | 0 | 26918 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1971285 | 34186311 | 6586 | 0 | 5223 | 0 | 11809 | 0 | 15041 | 0 | 15041 | 26850 | NULL | 5586 | 12195 | 0 | 9069 | 26850 |
| 2125379 | 35123652 | 13942 | 0 | 657 | 0 | 14599 | 0 | 18404 | 0 | 18404 | 33003 | NULL | 3284 | 0 | 0 | 29719 | 33003 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538879 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "O STEAK" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 040010 | Ogre | 3.53 | 1.43 | 2.33 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203538879 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "O STEAK" | ir | 19.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203538879 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "O STEAK" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pureņu iela 100, Ogre, Ogres nov., LV-5001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 189 073 EUR, un peļņa bija 26 918 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,45 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,45.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 13,24, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 530 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 430 EUR un VSAOI 2 330 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026