SIA "ERRAS" (reģ. Nr. 40203540214) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 723 EUR, zaudējumi 13 048 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Koksnes apstrāde un apdare
| Reģistrācijas Nr. | 40203540214 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV06ZZZ40203540214 |
| Juridiskā adrese | "Caunītes", Stāmerienas pag., Gulbenes nov., LV-4406 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 723 EUR | -13 048 EUR | 3 387 EUR | 1 |
| 2024 | 12 174 EUR | -8 329 EUR | 3 503 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.87 | 0.21 | 1.16 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.51 | 0.24 | 0.38 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.54 | 0.03 | 0.17 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.50 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 1.60 | 0.66 | 2.24 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 723 EUR | 12 174 EUR |
| Bruto peļņa | -7 896 EUR | -4 083 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 048 EUR | -8 329 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -13 048 EUR | -8 329 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 387 EUR | 3 503 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 387 EUR | 3 503 EUR |
| Pašu kapitāls | -20 877 EUR | -7 829 EUR |
| Īstermiņa saistības | 24 111 EUR | 11 067 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 153 EUR | 265 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,32 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,32 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-276,27 % | -68,42 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-385,24 % | -237,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
62,50 % | 106,39 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,16 | -1,45 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -519,56 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,39 | 3,48 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
62,96 % | 109,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-20,55 | -7,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ERRAS" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bitus Latvia SIA | 70 612 636 | 417 463 | 0,6 % | 411 | 171 807 | 2 326 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BWT Timber" | 33 337 477 | 1 588 234 | 4,8 % | 54 | 617 361 | 2 361 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "KOKPĀRSTRĀDE 98" | 24 154 484 | 43 127 | 0,2 % | 218 | 110 800 | 1 777 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Hornbaek Baltic" | 13 107 079 | 244 199 | 1,9 % | 135 | 97 089 | 1 655 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JAUDA-KOKS" | 5 954 736 | 647 534 | 10,9 % | 9 | 661 637 | 3 368 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PB Koksne" | 5 716 952 | 135 978 | 2,4 % | 48 | 119 103 | 1 235 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LWP" | 5 475 133 | 350 180 | 6,4 % | 24 | 228 131 | 2 788 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NORTE" | 3 988 081 | 19 506 | 0,5 % | 64 | 62 314 | 1 796 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ĪVEJA" | 3 336 326 | 309 321 | 9,3 % | 25 | 133 453 | 1 517 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LAIMDOTAS" | 3 013 550 | 366 537 | 12,2 % | 35 | 86 101 | 1 033 (2026 Q3) |
| 68 | SIA "ERRAS" (šis uzņēmums) | 4 723 | -13 048 | -276,3 % | 1 | 4 723 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203540214 | LV06ZZZ40203540214 | SIA "ERRAS" | SIA | ERRAS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-14 | NULL | Gulbenes nov., Stāmerienas pag., "Caunītes" | 4406 | 103910542 | 100015854 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12723496 | 40203540214 | 2024-02-05 | 2024-02-14 13:26:05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92923394 | 40203540214 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2024-02-14 | 2024-02-14 13:21:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2060582 | 34517777 | 40203540214 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-14 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-07 03:02:36.709 |
| 2298565 | 35457112 | 40203540214 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 22:02:54.014 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2060582 | 34517777 | 12174 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16257 | -4083 | 0 | 2270 | 4 | 1964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | NULL | NULL | -8329 | 0 | -8329 | NULL | 0 | -8329 |
| 2298565 | 35457112 | 4723 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12619 | -7896 | 0 | 2866 | 0 | 2286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13048 | 0 | -13048 | NULL | 0 | -13048 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2060582 | 34517777 | 3323 | 0 | 180 | 0 | 3503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3503 | NULL | 11067 | 265 | 0 | -7829 | 3503 |
| 2298565 | 35457112 | 3387 | 0 | 0 | 0 | 3387 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3387 | NULL | 24111 | 153 | 0 | -20877 | 3387 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203540214 | SIA "ERRAS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1612 | 029500 | Stāmerienas pag. | 1.60 | 0.66 | 2.24 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203540214 | SIA "ERRAS" | ir | 26.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203540214 | SIA "ERRAS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Caunītes", Stāmerienas pag., Gulbenes nov., LV-4406.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 723 EUR, un zaudējumi bija 13 048 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -20,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 660 EUR un VSAOI 2 240 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koksnes apstrāde un apdare.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koksnes apstrāde un apdare · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026