SIA "Latasia Infratech Marex" (reģ. Nr. 40203541953) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 576 EUR, peļņa 10 145 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 63,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
| Reģistrācijas Nr. | 40203541953 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV98ZZZ40203541953 |
| Juridiskā adrese | Eduarda Smiļģa iela 32 - 19, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 576 EUR | 10 145 EUR | 17 936 EUR | 2 |
| 2024 | 18 777 EUR | 7 376 EUR | 7 900 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.01 | -0.01 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.59 | 0.13 | 1.46 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.37 | 0.09 | 1.28 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.15 | 0.00 | 0.15 | 1 |
| 2024 | 0.31 | 0.07 | 0.24 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 576 EUR | 18 777 EUR |
| Bruto peļņa | 12 734 EUR | 7 592 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 145 EUR | 7 376 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 145 EUR | 7 376 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 936 EUR | 7 900 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 936 EUR | 7 900 EUR |
| Pašu kapitāls | 17 522 EUR | 7 377 EUR |
| Īstermiņa saistības | 282 EUR | 523 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
63,60 | 15,11 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
63,60 | 14,97 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,46 % | 39,28 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
56,56 % | 93,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
57,90 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,07 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
24,59 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,76 | 2,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
59,90 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
32,22 | 12,66 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Latasia Infratech Marex" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SL BŪVE" | 4 958 280 | 11 708 | 0,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "BAMAKO" | 1 115 705 | 88 589 | 7,9 % | 15 | 74 380 | 1 003 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Delta Motors" | 769 760 | -166 457 | -21,6 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Miks BUS" | 699 818 | 59 274 | 8,5 % | 14 | 49 987 | 800 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "VARU AIZVEST LV" | 627 008 | 121 247 | 19,3 % | 9 | 69 668 | 1 269 (2026 Q3) |
| 6 | Star Express, SIA | 436 494 | -12 879 | -3,0 % | 1 | 436 494 | *** |
| 7 | Capital Travel SIA | 240 888 | -9 646 | -4,0 % | 4 | 60 222 | — |
| 8 | SIA "Auto Taxi" | 180 823 | 50 894 | 28,1 % | 0 | — | — |
| 9 | SIA "Alps Drivers" | 166 283 | 3 089 | 1,9 % | 2 | 83 142 | *** |
| 10 | SIA "UPES PROJEKTS" | 145 619 | 7 799 | 5,4 % | 4 | 36 405 | 134 (2026 Q3) |
| 97 | Latasia Infratech Marex SIA (šis uzņēmums) | 49 576 | 10 145 | 20,5 % | 1 | 49 576 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203541953 | LV98ZZZ40203541953 | Latasia Infratech Marex SIA | NULL | Latasia Infratech Marex | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-20 | NULL | Rīga, Eduarda Smiļģa iela 32 - 19 | 1002 | 112573276 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12736023 | 40203541953 | 2024-02-19 | 2024-02-20 15:47:33 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203541953 | 2026-09-22 | SIA "Prime Connect" |
| 40203541953 | 2026-06-19 | SIA Prime transport |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92977731 | 40203541953 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2026-06-19 | 2026-06-19 13:51:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074852 | 34558022 | 40203541953 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-20 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 19:00:32.84 |
| 2338743 | 35508066 | 40203541953 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-04 17:05:49.88 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074852 | 34558022 | 18777 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11185 | 7592 | 25 | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7376 | 0 | 7376 | NULL | 0 | 7376 |
| 2338743 | 35508066 | 49576 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36842 | 12734 | 147 | 808 | 0 | 1204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430 | NULL | NULL | 10145 | 0 | 10145 | NULL | 0 | 10145 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074852 | 34558022 | 6559 | 0 | 1272 | 69 | 7900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7900 | NULL | 523 | 0 | 0 | 7377 | 7900 |
| 2338743 | 35508066 | 17875 | 0 | 61 | 0 | 17936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17936 | NULL | 282 | 0 | 132 | 17522 | 17936 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203541953 | SIA "Prime Connect" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4933 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.31 | 0.07 | 0.24 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203541953 | Latasia Infratech Marex SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Eduarda Smiļģa iela 32 - 19, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 576 EUR, un peļņa bija 10 145 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Prime Connect"", "SIA Prime transport".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 63,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 63,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 32,22, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 70 EUR un VSAOI 240 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026