SIA "Andiamo Adventures" (reģ. Nr. 40203543653) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-02-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 992 EUR, peļņa 6 419 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 4,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citi rezervēšanas pakalpojumi un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40203543653 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-02-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV79ZZZ40203543653 |
| Juridiskā adrese | Vairoga iela 46, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 992 EUR | 6 419 EUR | 7 813 EUR | 0 |
| 2024 | 39 000 EUR | -460 EUR | 4 170 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.58 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.42 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.38 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.28 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 6.27 | 6.27 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 992 EUR | 39 000 EUR |
| Bruto peļņa | 6 789 EUR | -393 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 419 EUR | -460 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 419 EUR | -460 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 813 EUR | 4 170 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 316 EUR | 3 344 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 459 EUR | 40 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 354 EUR | 4 130 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,66 | 0,81 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,66 | 0,81 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
27,92 % | -1,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
82,16 % | -11,03 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,38 % | -1 150,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 | 103,25 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,94 | 9,35 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,38 % | -1 150,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,65 | 8,87 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Andiamo Adventures" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Booking Group Corporation" | 162 269 589 | 1 423 980 | 0,9 % | 85 | 1 909 054 | 3 289 (2026 Q3) |
| 2 | AS "Discover Car Hire" | 71 423 958 | 18 194 869 | 25,5 % | 252 | 283 428 | 2 914 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TRANSCO BALTICS" | 10 629 363 | 259 784 | 2,4 % | 6 | 1 771 561 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "FLYNET" | 9 561 703 | 126 983 | 1,3 % | 7 | 1 365 958 | 1 510 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LV DOLVERA" | 5 755 479 | -543 361 | -9,4 % | 1 | 5 755 479 | *** |
| 6 | ATPI Latvia SIA | 4 175 124 | -11 419 | -0,3 % | 7 | 596 446 | 2 453 (2026 Q3) |
| 7 | "Second Sky Management" SIA | 2 948 967 | 2 249 742 | 76,3 % | 2 | 1 474 484 | *** |
| 8 | SIA "Biļešu Serviss PLG" | 2 538 127 | 874 671 | 34,5 % | 25 | 101 525 | 1 645 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "BEZRINDAS.LV" | 2 171 632 | 343 775 | 15,8 % | 5 | 434 326 | 1 430 (2026 Q3) |
| 10 | Amber Jet Group SIA | 2 029 351 | 55 389 | 2,7 % | 6 | 338 225 | 1 120 (2026 Q3) |
| 57 | SIA "Andiamo Adventures" (šis uzņēmums) | 22 992 | 6 419 | 27,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203543653 | LV79ZZZ40203543653 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Andiamo Adventures" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Andiamo Adventures | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-02-27 | NULL | Rīga, Vairoga iela 46 | 1039 | 102014056 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12749717 | 40203543653 | 2024-02-15 | 2024-02-27 14:29:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92924221 | 40203543653 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2024-02-27 | 2024-02-27 15:24:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2044867 | 34472504 | 40203543653 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-02-27 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-31 23:01:13.781 |
| 2246033 | 35385030 | 40203543653 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-19 22:00:21.334 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2044867 | 34472504 | 39000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39393 | -393 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -460 | 0 | -460 | NULL | 0 | -460 |
| 2246033 | 35385030 | 22992 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16203 | 6789 | 0 | 370 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6419 | 0 | 6419 | NULL | 0 | 6419 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2044867 | 34472504 | 3170 | 0 | 174 | 0 | 3344 | 0 | 0 | 826 | 826 | 4170 | NULL | 4130 | 0 | 0 | 40 | 4170 |
| 2246033 | 35385030 | 4126 | 0 | 2190 | 0 | 6316 | 0 | 671 | 826 | 1497 | 7813 | NULL | 1354 | 0 | 0 | 6459 | 7813 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203543653 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Andiamo Adventures" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7990 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 6.27 | 6.27 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203543653 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Andiamo Adventures" | ir | 14.03.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203543653 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Andiamo Adventures" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vairoga iela 46, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 992 EUR, un peļņa bija 6 419 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,66.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 270 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 270 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi rezervēšanas pakalpojumi un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi rezervēšanas pakalpojumi un ar to saistītas darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026