SIA "VVV4EV" (reģ. Nr. 40203545137) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-03-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 34 604 EUR, peļņa 7 722 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,56 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citi transporta atbalsta pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203545137 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-03-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV72ZZZ40203545137 |
| Juridiskā adrese | Miera iela 111 - 18, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 604 EUR | 7 722 EUR | 18 342 EUR | 1 |
| 2024 | 22 205 EUR | 11 546 EUR | 14 785 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.62 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.94 | 0.16 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.45 | 0.19 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.89 | 0.19 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 2.47 | 0.45 | 1.49 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 34 604 EUR | 22 205 EUR |
| Bruto peļņa | 28 361 EUR | 20 262 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 9 347 EUR | 11 546 EUR |
| UIN nodoklis | 1 625 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 7 722 EUR | 11 546 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 18 342 EUR | 14 785 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 847 EUR | 12 565 EUR |
| Pašu kapitāls | 14 168 EUR | 12 946 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 174 EUR | 1 839 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,56 | 6,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,56 | 6,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,32 % | 52,00 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
42,10 % | 78,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
54,50 % | 89,19 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,29 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
234,68 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,89 | 1,50 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
66,25 % | 89,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,97 | 8,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VVV4EV" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pro Logistic Services" | 84 076 243 | 1 067 252 | 1,3 % | 13 | 6 467 403 | 2 692 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ALPA Centrums" | 35 030 964 | -599 034 | -1,7 % | 25 | 1 401 239 | 1 617 (2026 Q3) |
| 3 | "sennder Baltic" SIA | 30 355 823 | -471 045 | -1,6 % | 42 | 722 758 | 3 191 (2026 Q3) |
| 4 | GlobeWay Trans, SIA | 26 384 299 | 1 282 425 | 4,9 % | 1 | 26 384 299 | — |
| 5 | "TRANSIT SERVICE AGENCY" SIA | 25 280 759 | 54 547 | 0,2 % | 22 | 1 149 125 | 2 137 (2026 Q3) |
| 6 | "DFDS" SIA | 21 706 389 | -880 945 | -4,1 % | 39 | 556 574 | 2 649 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "East-West Logistic" | 21 362 492 | 29 382 | 0,1 % | 4 | 5 340 623 | 719 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "SONORA RW" | 20 454 597 | 89 796 | 0,4 % | 59 | 346 688 | 1 531 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DSV Road" | 19 198 355 | 250 352 | 1,3 % | 154 | 124 665 | 2 397 (2026 Q3) |
| 10 | Stark Shipping SIA | 19 133 474 | 166 804 | 0,9 % | 3 | 6 377 825 | 658 (2026 Q3) |
| 278 | SIA "VVV4EV" (šis uzņēmums) | 34 604 | 7 722 | 22,3 % | 1 | 34 604 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545137 | LV72ZZZ40203545137 | SIA "VVV4EV" | SIA | VVV4EV | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-03-05 | NULL | Rīga, Miera iela 111 - 18 | 1013 | 112821264 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12762574 | 40203545137 | 2024-02-28 | 2024-03-05 09:30:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92949792 | 40203545137 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4300 | EUR | 2025-03-28 | 2025-03-28 15:38:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1972693 | 34197643 | 40203545137 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-03-05 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-25 21:02:09.333 |
| 2213034 | 35317825 | 40203545137 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-29 17:01:10.669 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1972693 | 34197643 | 22205 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1943 | 20262 | 0 | 8985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 269 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11546 | 0 | 11546 | NULL | 0 | 11546 |
| 2213034 | 35317825 | 34604 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6243 | 28361 | 0 | 17532 | 0 | 1442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | 9347 | 1625 | 7722 | NULL | 0 | 7722 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1972693 | 34197643 | 10100 | 0 | 2465 | 0 | 12565 | 0 | 2220 | 0 | 2220 | 14785 | NULL | 1839 | 0 | 0 | 12946 | 14785 |
| 2213034 | 35317825 | 12631 | 0 | 2216 | 0 | 14847 | 0 | 3495 | 0 | 3495 | 18342 | NULL | 4174 | 0 | 0 | 14168 | 18342 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545137 | SIA "VVV4EV" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5226 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 2.47 | 0.45 | 1.49 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545137 | SIA "VVV4EV" | ir | 25.03.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203545137 | SIA "VVV4EV" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Miera iela 111 - 18, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 34 604 EUR, un peļņa bija 7 722 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,56 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,97, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 450 EUR un VSAOI 1 490 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi transporta atbalsta pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi transporta atbalsta pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026