SIA "MG Travel" (reģ. Nr. 40203545796) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-03-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 96 766 EUR, zaudējumi 14 990 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,11 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Tūrisma operatoru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203545796 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-03-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ40203545796 |
| Juridiskā adrese | Gaujas iela 11 - 34, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 766 EUR | -14 990 EUR | 184 414 EUR | 2 |
| 2024 | 16 061 EUR | -18 659 EUR | 27 072 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.24 | 1.08 | 3.75 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.26 | 0.99 | 2.71 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.88 | 0.58 | 2.54 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.35 | 0.44 | 1.74 | 2 |
| 2024 | 5.16 | 1.08 | 2.26 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 916.69 | ~ 751.48 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 883.28 | ~ 729.20 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 827.87 | ~ 692.26 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 96 766 EUR | 16 061 EUR |
| Bruto peļņa | 38 524 EUR | -11 867 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 990 EUR | -18 658 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 EUR |
| Tīrā peļņa | -14 990 EUR | -18 659 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 184 414 EUR | 27 072 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 144 529 EUR | 25 845 EUR |
| Pašu kapitāls | -33 549 EUR | -18 559 EUR |
| Īstermiņa saistības | 130 551 EUR | 45 631 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 87 412 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-06-06 – 2026-02-16 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,11 | 0,57 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,90 | 0,54 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-15,49 % | -116,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-8,13 % | -68,92 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
44,68 % | 100,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-6,50 | -2,46 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-19,59 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,52 | 0,59 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-26,48 % | 100,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,12 | -2,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MG Travel" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Join Up Baltic" | 160 686 968 | 1 560 845 | 1,0 % | 30 | 5 356 232 | 3 098 (2026 Q3) |
| 2 | SIA BALTIC WORLD | 124 044 962 | 16 396 | 0,0 % | 7 | 17 720 709 | 2 242 (2026 Q3) |
| 3 | CORAL TRAVEL Latvia SIA | 39 378 212 | 1 231 033 | 3,1 % | 19 | 2 072 537 | 2 190 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "NOVATOURS" | 37 331 488 | -34 409 | -0,1 % | 27 | 1 382 648 | 1 942 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TEZ TOUR" | 31 770 190 | 186 866 | 0,6 % | 18 | 1 765 011 | 2 978 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "IMPRO CEĻOJUMI" | 20 339 092 | 785 472 | 3,9 % | 47 | 432 747 | 1 816 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Travel Group" | 16 675 888 | 261 561 | 1,6 % | 31 | 537 932 | 2 444 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Travel" | 14 295 716 | 922 322 | 6,5 % | 33 | 433 204 | 1 411 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AIRTOUR.LV" | 11 910 398 | 187 531 | 1,6 % | 9 | 1 323 378 | 1 597 (2026 Q3) |
| 10 | Via Hansa Riga SIA | 9 191 392 | 292 667 | 3,2 % | 23 | 399 626 | 2 505 (2026 Q3) |
| 78 | SIA "MG Travel" (šis uzņēmums) | 96 766 | -14 990 | -15,5 % | 4 | 24 192 | 917 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545796 | LV30ZZZ40203545796 | SIA "MG Travel" | SIA | MG Travel | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-03-07 | NULL | Ādažu nov., Ādaži, Gaujas iela 11 - 34 | 2164 | 117823622 | 100016501 | 100003823 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12767816 | 40203545796 | 2024-02-27 | 2024-03-07 09:18:02 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545796 | 2026-02-16 | 315 | Biedrība "Zaļās mājas" | Nozaru apmācību programma | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | e65c819e |
| 40203545796 | 2025-06-06 | 2209.1 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 800f0823 |
| 40203545796 | 2025-06-06 | 5143.3 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d68e8ee9 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92924937 | 40203545796 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-03-07 | 2024-03-07 09:18:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016935 | 34378048 | 40203545796 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-03-07 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-14 03:01:18.567 |
| 2335309 | 35498739 | 40203545796 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-02 22:01:07.544 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016935 | 34378048 | 16061 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27928 | -11867 | 144 | 6634 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -18658 | 1 | -18659 | NULL | 0 | -18659 |
| 2335309 | 35498739 | 96766 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58242 | 38524 | 21694 | 16277 | 0 | 14815 | 0 | 0 | 0 | 0 | 728 | NULL | NULL | -14990 | 0 | -14990 | NULL | 0 | -14990 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016935 | 34378048 | 2797 | 0 | 21948 | 1100 | 25845 | 0 | 1227 | 0 | 1227 | 27072 | NULL | 45631 | 0 | 0 | -18559 | 27072 |
| 2335309 | 35498739 | 44910 | 0 | 71950 | 27669 | 144529 | 0 | 33857 | 6028 | 39885 | 184414 | NULL | 130551 | 87412 | 0 | -33549 | 184414 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545796 | SIA "MG Travel" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7912 | 023200 | Ādaži | 5.16 | 1.08 | 2.26 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203545796 | SIA "MG Travel" | ir | 20.03.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203545796 | SIA "MG Travel" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas iela 11 - 34, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 96 766 EUR, un zaudējumi bija 14 990 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,11 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,90.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,12, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 160 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 080 EUR un VSAOI 2 260 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Tūrisma operatoru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Tūrisma operatoru darbība · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 09-11-2026