SIA "Pie Ivetas" (reģ. Nr. 40203555794) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 816 EUR, zaudējumi 11 845 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Lietotu preču mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203555794 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-04-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ40203555794 |
| Juridiskā adrese | Talsu šoseja 31 k-7 - 21, Jūrmala, LV-2016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 816 EUR | -11 845 EUR | 6 770 EUR | 2 |
| 2024 | 18 800 EUR | -14 893 EUR | 13 085 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.84 | 0.02 | 0.09 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.3 | 0.06 | 0.97 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.96 | 0.12 | 0.85 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.41 | 0.02 | 0.42 | 1 |
| 2024 | 5.02 | 0.97 | 2.61 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 816 EUR | 18 800 EUR |
| Bruto peļņa | 22 388 EUR | 12 090 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 845 EUR | -14 893 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -11 845 EUR | -14 893 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 770 EUR | 13 085 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 668 EUR | 10 996 EUR |
| Pašu kapitāls | -23 938 EUR | -12 093 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 295 EUR | 4 224 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 23 413 EUR | 20 954 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,78 | 2,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,37 | 0,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-33,07 % | -79,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-174,96 % | -113,82 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
49,48 % | 123,15 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,28 | -2,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,29 | 1,44 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
2 256,19 % | -168,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3,65 | -2,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Pie Ivetas" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R.D.A." | 8 357 009 | 149 199 | 1,8 % | 247 | 33 834 | 1 016 (2026 Q3) |
| 2 | "Humana Latvia" SIA | 8 232 255 | 587 429 | 7,1 % | 142 | 57 974 | 1 323 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ILP market" | 6 233 589 | 702 430 | 11,3 % | 105 | 59 368 | 1 241 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "LV Izsoles" | 3 323 487 | 52 438 | 1,6 % | 7 | 474 784 | 1 150 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "UBL" | 2 480 531 | 46 351 | 1,9 % | 54 | 45 936 | 1 431 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KRISTĪNE-RR" | 1 524 867 | -260 791 | -17,1 % | 62 | 24 595 | 787 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Balt Art Group" | 1 454 628 | 28 861 | 2,0 % | 2 | 727 314 | *** |
| 8 | SIA "EURO AUTO PARTNERS" | 1 228 354 | 24 402 | 2,0 % | 5 | 245 671 | 810 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "JUMOMET" | 915 732 | -57 435 | -6,3 % | 3 | 305 244 | 1 056 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Fonds Otrā elpa" | 888 440 | 6 196 | 0,7 % | 40 | 22 211 | 894 (2026 Q3) |
| 84 | SIA "Pie Ivetas" (šis uzņēmums) | 35 816 | -11 845 | -33,1 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555794 | LV35ZZZ40203555794 | SIA "Pie Ivetas" | SIA | Pie Ivetas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-04-17 | NULL | Jūrmala, Talsu šoseja 31 k-7 - 21 | 2016 | 116506814 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12842768 | 40203555794 | 2024-04-08 | 2024-04-17 21:25:42 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92927730 | 40203555794 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-04-17 | 2024-04-17 21:21:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024298 | 34401359 | 40203555794 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-04-17 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-19 03:00:17.12 |
| 2349388 | 35593568 | 40203555794 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-07-15 17:03:01.207 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024298 | 34401359 | 18800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6710 | 12090 | 23547 | 955 | 0 | 2481 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14893 | 0 | -14893 | NULL | 0 | -14893 |
| 2349388 | 35593568 | 35816 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13428 | 22388 | 29679 | 1813 | 0 | 2741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11845 | 0 | -11845 | NULL | 0 | -11845 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024298 | 34401359 | 1047 | 0 | 925 | 9024 | 10996 | 0 | 2089 | 0 | 2089 | 13085 | NULL | 4224 | 20954 | 0 | -12093 | 13085 |
| 2349388 | 35593568 | 1809 | 0 | 915 | 2944 | 5668 | 0 | 1102 | 0 | 1102 | 6770 | NULL | 7295 | 23413 | 0 | -23938 | 6770 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555794 | SIA "Pie Ivetas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4779 | 004000 | Jūrmala | 5.02 | 0.97 | 2.61 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203555794 | SIA "Pie Ivetas" | nav | 03.05.2024 | nav | nav | 13.11.2025 |
| 40203555794 | SIA "Pie Ivetas" | nav | 13.11.2025 | nav | ir | 20.07.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203555794 | SIA "Pie Ivetas" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Talsu šoseja 31 k-7 - 21, Jūrmala, LV-2016.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 816 EUR, un zaudējumi bija 11 845 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,37.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -3,65, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 970 EUR un VSAOI 2 610 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Lietotu preču mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Lietotu preču mazumtirdzniecība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026