Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Staburadze"

SIA "Staburadze" (reģ. Nr. 40203556963) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 9 881 697 EUR, peļņa 352 159 EUR, darbinieku skaits: 154. Kopējais likviditātes koeficients: 1,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana

Reģistrācijas Nr.40203556963
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-04-22
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV94ZZZ40203556963
Juridiskā adrese Miera iela 22, Rīga, LV-1001

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 9 881 697 EUR 352 159 EUR 2 595 635 EUR 154
2024 4 023 257 EUR 373 980 EUR 2 635 309 EUR 144

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 630.27 86.01 229.27 157
2026. gada 1. ceturksnis 629.75 77.32 211.75 158
2025. gada 4. ceturksnis 544.05 71.83 200.32 161
2024 667.28 111.18 231.41 87

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 427.91 ~ 1 092.34
2026. gada 1. ceturksnis 1 310.44 ~ 1 014.02
2025. gada 4. ceturksnis 1 216.61 ~ 941.25
2024 650.21 ~ 554.00

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (231.41 * 1000) / 0.3409 ) / 87 / 12 = 650.21 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 650.21 * 0.105 = 68.27 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 442.23 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (650.21 - 68.27 - 442.23) * 0.2 ≈ 27.94 EUR

4. Neto alga: 650.21 - 68.27 - 27.94 = ~ 554.00 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 9 881 697 EUR 4 023 257 EUR
Bruto peļņa 2 868 044 EUR 1 370 613 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 454 570 EUR 375 473 EUR
UIN nodoklis 102 411 EUR 1 493 EUR
Tīrā peļņa 352 159 EUR 373 980 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 2 595 635 EUR 2 635 309 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 286 663 EUR 2 331 807 EUR
Pašu kapitāls 1 058 939 EUR 1 076 780 EUR
Īstermiņa saistības 1 536 696 EUR 1 558 529 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Reorganizācijas: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Reorganizācijas

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. AP24IC0322 Darbība reģistrēta
    no 2024-08-09 · Sadedzināšanas iekārta

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,49 1,50
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,14 1,19
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,56 % 9,30 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
13,57 % 14,19 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
33,26 % 34,73 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,45 1,45
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,81 1,53
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
42,93 % 34,87 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,19 2,81

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Staburadze" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 1071)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 219 uzņēmumi 4. vieta pēc apgrozījuma 6. vieta pēc peļņas Maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "LATVIJAS MAIZNIEKS"78 964 8759 578 84412,1 %465169 8171 596 (2026 Q2)
2Fazer Latvija SIA35 672 660-3 745 310-10,5 %37994 1231 546 (2026 Q2)
3SIA "LĀČI"10 730 417-199 823-1,9 %25342 4131 101 (2026 Q2)
4SIA Staburadze (šis uzņēmums)9 881 697352 1593,6 %15762 9411 428 (2026 Q2)
5SIA "PELLIJA A"8 272 555353 8014,3 %11671 3151 904 (2026 Q2)
6SIA "Romiga"5 976 265141 3792,4 %9066 4031 801 (2026 Q2)
7SIA "Cannelle Bakery"5 897 605103 2581,8 %13244 6791 014 (2026 Q2)
8SIA "N.BOMJA MAIZNĪCA "LIELEZERS""5 163 045438 5948,5 %12043 0251 421 (2026 Q2)
9SIA "JUNGE"4 577 556240 8025,3 %10643 184966 (2026 Q2)
10SIA "DONA"4 523 02374 8091,7 %11439 6761 176 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-01). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Staburadze"
1071 Maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203556963 LV94ZZZ40203556963 SIA Staburadze SIA Staburadze NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-04-22 NULL Rīga, Miera iela 22 1001 102657428 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12850645 40203556963 2024-02-14 2024-04-22 16:17:30

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
90016948 SEPARATION Sadalīta nodalīšanas ceļā 40103217882 40203556963 2024-08-01

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92934329 40203556963 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 702800 EUR 2024-08-01 2024-08-01 14:11:26

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2088316 34758460 40203556963 DokGPv1 UGP 2024 2024-04-22 2024-12-31 144 ONES EUR 2025-09-18 19:00:25.54
2340454 35517827 40203556963 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 154 ONES EUR 2026-06-09 17:01:46.46

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2088316 34758460 4023257 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2652644 1370613 879989 109621 4741 10271 0 0 0 0 0 NULL NULL 375473 1493 373980 NULL 0 373980
2340454 35517827 9881697 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7013653 2868044 2256855 100271 7 56355 0 0 0 0 0 NULL NULL 454570 102411 352159 NULL 0 352159

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2088316 34758460 881821 0 968334 481652 2331807 0 280612 22890 303502 2635309 NULL 1558529 0 0 1076780 2635309
2340454 35517827 806619 0 944375 535669 2286663 0 279035 29937 308972 2595635 NULL 1536696 0 0 1058939 2595635

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203556963 SIA Staburadze 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1071 010094 Vidzemes priekšpilsēta 667.28 111.18 231.41 87

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203556963 SIA Staburadze ir 03.05.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203556963 SIA Staburadze A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Staburadze" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Miera iela 22, Rīga, LV-1001.

Kāds bija SIA "Staburadze" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 9 881 697 EUR, un peļņa bija 352 159 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Staburadze" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 154 darbinieki.

Kāds ir SIA "Staburadze" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,14.

Kāds ir SIA "Staburadze" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,19, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Staburadze" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Staburadze"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 650.21 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 554.00 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Staburadze"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 667 280 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 111 180 EUR un VSAOI 231 410 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Staburadze" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Staburadze" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana.

Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026