SIA "WINITGROUP" (reģ. Nr. 40203557066) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 858 642 EUR, peļņa 372 468 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 6,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203557066 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-04-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ40203557066 |
| Juridiskā adrese | Pakalniņu iela 4, Tīraine, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 858 642 EUR | 372 468 EUR | 615 343 EUR | 2 |
| 2024 | 178 525 EUR | 172 182 EUR | 176 828 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.86 | 0.0 | 2.04 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.4 | 0.35 | 2.18 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.41 | 0.34 | 1.06 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -16.07 | 0.09 | 1.53 | 2 |
| 2024 | 1.15 | 0.30 | 1.02 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 858 642 EUR | 178 525 EUR |
| Bruto peļņa | 507 313 EUR | 178 525 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 372 468 EUR | 172 182 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 372 468 EUR | 172 182 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 615 343 EUR | 176 828 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 449 310 EUR | 174 430 EUR |
| Pašu kapitāls | 547 450 EUR | 174 982 EUR |
| Īstermiņa saistības | 67 893 EUR | 1 846 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,62 | 94,49 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,62 | 94,49 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
43,38 % | 96,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,53 % | 97,37 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
68,04 % | 98,40 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,12 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,40 | 1,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
68,04 % | 98,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,86 | 45,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "WINITGROUP" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "ELKO GRUPA" | 1 114 130 000 | 12 658 000 | 1,1 % | 288 | 3 868 507 | 2 799 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ourea" | 120 955 274 | 164 704 | 0,1 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Ourea Baltic" | 97 620 329 | 831 179 | 0,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "ELKO" | 89 151 842 | 12 534 161 | 14,1 % | 56 | 1 591 997 | 1 944 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ALSO Latvia" | 68 796 964 | 539 885 | 0,8 % | 50 | 1 375 939 | 3 774 (2026 Q3) |
| 6 | ASBIS BALTICS SIA | 46 662 049 | 1 151 001 | 2,5 % | 42 | 1 111 001 | 5 171 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Energokomplekss" | 46 593 592 | 588 621 | 1,3 % | 39 | 1 194 707 | 3 429 (2026 Q3) |
| 8 | Mana Minds SIA | 42 793 214 | 441 238 | 1,0 % | 3 | 14 264 405 | 1 027 (2026 Q3) |
| 9 | GETIC SIA | 35 331 776 | 538 160 | 1,5 % | 43 | 821 669 | 2 677 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATEA" | 34 309 238 | 1 077 910 | 3,1 % | 35 | 980 264 | 5 277 (2026 Q3) |
| 141 | SIA "WINITGROUP" (šis uzņēmums) | 858 642 | 372 468 | 43,4 % | 2 | 429 321 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203557066 | LV29ZZZ40203557066 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINITGROUP" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | WINITGROUP | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-04-23 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., Tīraine, Pakalniņu iela 4 | 2167 | 103758875 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12851196 | 40203557066 | 2024-01-31 | 2024-04-23 09:00:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92928119 | 40203557066 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-04-23 | 2024-04-23 08:53:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050260 | 34485929 | 40203557066 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-04-23 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-03 17:01:13.721 |
| 2344959 | 35556083 | 40203557066 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-29 17:00:19.947 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050260 | 34485929 | 178525 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 178525 | 5310 | 1033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 172182 | 0 | 172182 | NULL | 0 | 172182 |
| 2344959 | 35556083 | 858642 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 351329 | 507313 | 133812 | 1033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 372468 | 0 | 372468 | NULL | 0 | 372468 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2050260 | 34485929 | 1380 | 0 | 173050 | 0 | 174430 | 0 | 2398 | 0 | 2398 | 176828 | NULL | 1846 | 0 | 0 | 174982 | 176828 |
| 2344959 | 35556083 | 271400 | 0 | 177910 | 0 | 449310 | 0 | 166033 | 0 | 166033 | 615343 | NULL | 67893 | 0 | 0 | 547450 | 615343 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203557066 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINITGROUP" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4650 | 039411 | Mārupes pag. | 1.15 | 0.30 | 1.02 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203557066 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINITGROUP" | ir | 17.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203557066 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WINITGROUP" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pakalniņu iela 4, Tīraine, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 858 642 EUR, un peļņa bija 372 468 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,62.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 300 EUR un VSAOI 1 020 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026