Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "exhale"

SIA "exhale" (reģ. Nr. 40203557598) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-04-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 175 EUR, zaudējumi 307 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 23,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana

Reģistrācijas Nr.40203557598
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-04-24
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV21ZZZ40203557598
Juridiskā adrese Mārsilu iela 25, Atpūta, Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3008

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 175 EUR -307 EUR 1 680 EUR 0
2024 49 EUR -84 EUR 2 211 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 -0.01 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis — —
2024 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 1 175 EUR 49 EUR
Bruto peļņa 354 EUR -56 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -257 EUR -84 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -307 EUR -84 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 1 680 EUR 2 211 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 680 EUR 2 211 EUR
Pašu kapitāls 1 609 EUR 1 916 EUR
Īstermiņa saistības 71 EUR 295 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
23,66 7,49
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,01 3,16
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-26,13 % -171,43 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-18,27 % -3,80 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-19,08 % -4,38 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,04 0,15
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,70 0,02
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-15,97 % -4,38 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,24 3,99

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "exhale" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3212)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 68 uzņēmumi 56. vieta pēc apgrozījuma 46. vieta pēc peļņas Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Baltu Rotas"917 209111 97712,2 %2438 2171 447 (2026 Q3)
2SIA "Krafters"580 32857 2069,9 %782 9041 444 (2026 Q3)
3SIA "Fine Cast"546 0812 1300,4 %2273 041***
4SIA "GEM ELEMENTS"534 218-18 024-3,4 %776 3171 341 (2026 Q3)
5SIA "SUDRABA NAMS"349 668-92 701-26,5 %658 278931 (2026 Q3)
6SIA ROOM 88242 90459 29124,4 %2121 452***
7SIA "Glance AL"220 09217 4007,9 %455 023944 (2026 Q3)
8SIA "RASAS ROTAS"208 902-4 200-2,0 %1208 902***
9SIA Pearls Box139 277-2 862-2,1 %719 8971 259 (2026 Q3)
10SIA Rozenthal ceramics117 5755 9775,1 %339 192332 (2026 Q3)
56SIA "exhale" (šis uzņēmums)1 175-307-26,1 %0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "exhale"
3212 Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203557598 LV21ZZZ40203557598 SIA "exhale" SIA exhale NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-04-24 NULL Jelgavas nov., Svētes pag., Atpūta, Mārsilu iela 25 3008 103519216 100016534 0 0030000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12854575 40203557598 2024-04-19 2024-04-24 10:45:04

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92936174 40203557598 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2000 EUR 2024-09-02 2024-09-02 15:20:38

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2301305 35459944 40203557598 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-30 03:13:01.914
2071282 34545373 40203557598 DokGPv1 UGP 2024 2024-04-24 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-10 21:01:47.283

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2071282 34545373 49 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 105 -56 29 0 1 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -84 0 -84 NULL 0 -84
2301305 35459944 1175 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 821 354 344 267 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -257 50 -307 NULL 0 -307

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2071282 34545373 931 0 0 1280 2211 0 0 0 0 2211 NULL 295 0 0 1916 2211
2301305 35459944 341 0 15 1324 1680 0 0 0 0 1680 NULL 71 0 0 1609 1680

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203557598 SIA "exhale" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3212 048200 Sigulda -0.01 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203557598 SIA "exhale" ir 16.10.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203557598 SIA "exhale" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "exhale" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Mārsilu iela 25, Atpūta, Svētes pag., Jelgavas nov., LV-3008.

Kāds bija SIA "exhale" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 175 EUR, un zaudējumi bija 307 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "exhale" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "exhale" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 23,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,01.

Kāds ir SIA "exhale" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,24, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "exhale" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "exhale" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "exhale" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana — citās teritorijās

Citi lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 56. no 68

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026