SIA "SAVOR" (reģ. Nr. 40203561998) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 067 969 EUR, peļņa 42 021 EUR, darbinieku skaits: 19. VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203561998 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-05-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV46ZZZ40203561998 |
| Juridiskā adrese | Penkules iela 87, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 067 969 EUR | 42 021 EUR | 393 492 EUR | 19 |
| 2024 | 1 270 EUR | -1 041 EUR | 95 867 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 85.26 | 13.67 | 41.28 | 26 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 119.30 | 18.39 | 43.84 | 27 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 121.95 | 19.34 | 41.66 | 27 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 552.45 | ~ 1 175.39 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 587.66 | ~ 1 198.86 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 508.72 | ~ 1 136.02 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 067 969 EUR | 1 270 EUR |
| Bruto peļņa | 103 117 EUR | -357 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 42 021 EUR | -1 041 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 42 021 EUR | -1 041 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 393 492 EUR | 95 867 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 237 590 EUR | 95 867 EUR |
| Pašu kapitāls | 43 780 EUR | 1 759 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 349 712 EUR | 94 108 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-21 – 2025-02-21 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,93 % | -81,97 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
10,68 % | -1,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
95,98 % | -59,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,99 | 53,50 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
11,77 | -4,82 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,71 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
11,67 % | -0,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,65 | 0,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SAVOR" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 854 | 103 625 | 1 234 (2026 Q2) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 144 | 60 816 | 1 598 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 725 | 34 209 | 959 (2026 Q2) |
| 4 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 165 | 61 639 | 1 135 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 086 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 308 (2026 Q2) |
| 7 | SIA Tallink Fast Food Latvia | 5 122 697 | -692 434 | -13,5 % | 100 | 51 227 | 1 041 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "MS Solis" | 3 944 866 | 161 464 | 4,1 % | 75 | 52 598 | 1 208 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EML Baltic" | 3 775 767 | 348 480 | 9,2 % | 68 | 55 526 | 879 (2026 Q2) |
| 10 | Lagardere Travel Retail SIA | 3 595 746 | -525 902 | -14,6 % | 98 | 36 691 | 1 116 (2026 Q2) |
| 90 | SIA "SAVOR" (šis uzņēmums) | 1 067 969 | 42 021 | 3,9 % | 26 | 41 076 | 1 552 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203561998 | LV46ZZZ40203561998 | SIA "SAVOR" | SIA | SAVOR | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-05-15 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Penkules iela 87 | 2167 | 104683380 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12890358 | 40203561998 | 2024-05-07 | 2024-05-15 15:56:22 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203561998 | 2025-02-21 | 14087.05 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8194f596 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92975739 | 40203561998 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2026-05-19 | 2026-05-19 09:26:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071299 | 34545407 | 40203561998 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-15 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-10 21:01:57.108 |
| 2335344 | 35498775 | 40203561998 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2026-06-02 22:01:21.357 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071299 | 34545407 | 1270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1627 | -357 | 352 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 179 | NULL | NULL | -1041 | 0 | -1041 | NULL | 0 | -1041 |
| 2335344 | 35498775 | 1067969 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 964852 | 103117 | 26699 | 30495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3902 | NULL | NULL | 42021 | 0 | 42021 | NULL | 0 | 42021 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2071299 | 34545407 | 10609 | 0 | 85258 | 0 | 95867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95867 | NULL | 0 | 94108 | 0 | 1759 | 95867 |
| 2335344 | 35498775 | 95255 | 0 | 66872 | 75463 | 237590 | 0 | 155902 | 0 | 155902 | 393492 | NULL | 0 | 349712 | 0 | 43780 | 393492 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203561998 | SIA "SAVOR" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203561998 | SIA "SAVOR" | ir | 25.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203561998 | SIA "SAVOR" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Penkules iela 87, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 067 969 EUR, un peļņa bija 42 021 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 19 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026