Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "PEOPLE FIRST,"

SIA "PEOPLE FIRST," (reģ. Nr. 40203563363) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 20 970 EUR, zaudējumi 8 341 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,64 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Tirgus un sabiedriskās domas izpēte

Reģistrācijas Nr.40203563363
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-05-21
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV51ZZZ40203563363
Juridiskā adrese Elizabetes iela 75, Rīga, LV-1050

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 20 970 EUR -8 341 EUR 13 490 EUR 1
2024 45 987 EUR 16 788 EUR 20 787 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.38 0.56 0.82 1
2026. gada 2. ceturksnis 1.43 0.65 0.78 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.38 0.55 0.82 1
2025. gada 4. ceturksnis 1.75 0.74 1.01 1
2024 2.53 0.86 1.67 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 20 970 EUR 45 987 EUR
Bruto peļņa 20 970 EUR 22 436 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -8 341 EUR 16 788 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -8 341 EUR 16 788 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 13 490 EUR 20 787 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 9 487 EUR 17 678 EUR
Pašu kapitāls 11 447 EUR 19 788 EUR
Īstermiņa saistības 2 043 EUR 999 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
4,64 17,70
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
4,64 17,70
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-39,78 % 36,51 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-61,83 % 80,76 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-72,87 % 84,84 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,18 0,05
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— 183,48
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,55 2,21
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-72,87 % 85,30 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,10 14,43

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "PEOPLE FIRST," ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7320)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 370 uzņēmumi 180. vieta pēc apgrozījuma 335. vieta pēc peļņas Tirgus un sabiedriskās domas izpēte
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "RPH MARKETING LATVIA"18 464 881-9 643 536-52,2 %20923 2442 340 (2026 Q3)
2SIA "IEPIRKUMU GRUPA"14 810 579342 8512,3 %49302 2572 563 (2026 Q3)
3"Omega Pharma Baltics" SIA7 594 266429 8655,7 %16474 6423 342 (2026 Q3)
4AbbVie SIA6 202 621532 9198,6 %32193 8324 488 (2026 Q3)
5Lavazza Baltics SIA4 496 7372 117 23247,1 %18249 8193 517 (2026 Q3)
6British American Tobacco Latvia SIA4 146 755236 6445,7 %31 382 2524 006 (2026 Q3)
7SIA "TNS LATVIA"3 413 356329 1509,6 %8739 2341 344 (2026 Q3)
8SIA "KRKA Latvija"3 327 84598 0872,9 %3985 3292 937 (2026 Q3)
9SIA "GL Pharma Riga"3 205 09257 7021,8 %9356 1212 926 (2026 Q3)
10SIA "Servier Latvia"3 196 162100 3023,1 %27118 3763 614 (2026 Q3)
180PEOPLE FIRST, SIA (šis uzņēmums)20 970-8 341-39,8 %120 970***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "PEOPLE FIRST,"
7320 Tirgus un sabiedriskās domas izpēte
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203563363 LV51ZZZ40203563363 PEOPLE FIRST, SIA NULL PEOPLE FIRST, SIA 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-05-21 NULL Rīga, Elizabetes iela 75 1050 101110952 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12900259 40203563363 2024-04-15 2024-05-21 14:41:50

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92929837 40203563363 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2024-05-21 2024-05-21 14:37:56

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1957168 34072222 40203563363 DokGPv1 UGP 2024 2024-05-21 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-02-06 19:01:38.91
2324773 35485517 40203563363 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-02 04:02:43.047

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1957168 34072222 45987 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23551 22436 169 5387 0 0 0 0 0 0 92 NULL NULL 16788 0 16788 NULL 0 16788
2324773 35485517 20970 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 20970 12042 17156 0 113 0 0 0 0 0 NULL NULL -8341 0 -8341 NULL 0 -8341

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1957168 34072222 17678 0 0 0 17678 0 3109 0 3109 20787 NULL 999 0 0 19788 20787
2324773 35485517 8780 0 707 0 9487 0 4003 0 4003 13490 NULL 2043 0 0 11447 13490

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203563363 PEOPLE FIRST, SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7320 010091 Centra rajons 2.53 0.86 1.67 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203563363 PEOPLE FIRST, SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "PEOPLE FIRST," juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 75, Rīga, LV-1050.

Kāds bija SIA "PEOPLE FIRST," 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 970 EUR, un zaudējumi bija 8 341 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "PEOPLE FIRST," 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "PEOPLE FIRST," likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,64 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,64.

Kāds ir SIA "PEOPLE FIRST," maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,10, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "PEOPLE FIRST,"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 530 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 860 EUR un VSAOI 1 670 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "PEOPLE FIRST," VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "PEOPLE FIRST," galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Tirgus un sabiedriskās domas izpēte.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Tirgus un sabiedriskās domas izpēte — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Tirgus un sabiedriskās domas izpēte · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 180. no 370

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026