SIA "REPOWER" (reģ. Nr. 40203564797) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 709 451 EUR, peļņa 413 487 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 8,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203564797 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-05-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ40203564797 |
| Juridiskā adrese | Mediķu iela 18, Rīga, LV-1079 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 709 451 EUR | 413 487 EUR | 697 744 EUR | 6 |
| 2024 | 287 744 EUR | 230 179 EUR | 458 419 EUR | 6 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 68.63 | 14.12 | 25.02 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 63.49 | 12.59 | 22.98 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 49.35 | 11.66 | 21.39 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 41.43 | 10.25 | 18.77 | 6 |
| 2024 | 3.40 | 0.15 | 0.35 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4 077.44 | ~ 2 858.99 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3 744.99 | ~ 2 637.31 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3 485.87 | ~ 2 464.54 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 058.90 | ~ 2 169.65 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 709 451 EUR | 287 744 EUR |
| Bruto peļņa | 411 305 EUR | 233 368 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 413 487 EUR | 230 179 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 413 487 EUR | 230 179 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 697 744 EUR | 458 419 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 423 264 EUR | 216 432 EUR |
| Pašu kapitāls | 646 666 EUR | 233 179 EUR |
| Īstermiņa saistības | 51 078 EUR | 225 240 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,29 | 0,96 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,29 | 0,96 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
58,28 % | 79,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
59,26 % | 50,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,94 % | 98,71 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,97 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,02 | 0,63 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
63,94 % | 98,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,34 | 3,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "REPOWER" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nordex Latvia SIA | 264 957 731 | 5 681 998 | 2,1 % | 12 | 22 079 811 | 4 856 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Citrus Solutions" | 117 354 453 | 8 460 130 | 7,2 % | 341 | 344 148 | 2 720 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Sunotec Latvia" | 111 256 658 | 11 397 545 | 10,2 % | 6 | 18 542 776 | 1 268 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KL SYSTEMS" | 48 430 407 | 13 437 445 | 27,7 % | 166 | 291 749 | 1 919 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "WOLTEC" | 42 910 230 | 2 021 520 | 4,7 % | 345 | 124 377 | 3 089 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Reck" | 41 013 004 | 3 844 956 | 9,4 % | 216 | 189 875 | 2 879 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ECC LATVIJA" | 39 083 278 | 2 306 965 | 5,9 % | 141 | 277 186 | 3 738 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Connecto Latvija | 36 768 662 | 4 697 947 | 12,8 % | 72 | 510 676 | 2 929 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELSANA" | 32 997 636 | 4 704 843 | 14,3 % | 63 | 523 772 | 3 042 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Enersense" | 32 471 071 | 1 409 500 | 4,3 % | 228 | 142 417 | 2 575 (2026 Q3) |
| 91 | REPOWER SIA (šis uzņēmums) | 709 451 | 413 487 | 58,3 % | 6 | 118 242 | 4 077 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203564797 | LV36ZZZ40203564797 | REPOWER SIA | NULL | REPOWER | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-05-27 | NULL | Rīga, Mediķu iela 18 | 1079 | 101893346 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12910806 | 40203564797 | 2024-05-10 | 2024-05-27 13:55:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92929931 | 40203564797 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2024-05-27 | 2024-05-27 13:56:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016284 | 34376703 | 40203564797 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-05-27 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-05-13 21:00:48.162 |
| 2226716 | 35347407 | 40203564797 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-05-08 17:06:43.104 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016284 | 34376703 | 287744 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54376 | 233368 | 2926 | 4086 | 3858 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 230179 | 0 | 230179 | NULL | 0 | 230179 |
| 2226716 | 35347407 | 709451 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 298146 | 411305 | 10448 | 16973 | 29875 | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 413487 | 0 | 413487 | NULL | 0 | 413487 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016284 | 34376703 | 65533 | 0 | 150899 | 0 | 216432 | 232600 | 9387 | 0 | 241987 | 458419 | NULL | 225240 | 0 | 0 | 233179 | 458419 |
| 2226716 | 35347407 | 399331 | 0 | 23933 | 0 | 423264 | 232600 | 41880 | 0 | 274480 | 697744 | NULL | 51078 | 0 | 0 | 646666 | 697744 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203564797 | REPOWER SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4222 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 3.40 | 0.15 | 0.35 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203564797 | REPOWER SIA | ir | 12.09.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203564797 | REPOWER SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92948890 | NULL | 40003484499 | LEGAL_ENTITY | REPOWER SIA | NULL | NULL | 40203564797 | 3000 | 1 | EUR | 2025-12-22 | 2025-12-29 | 2025-12-29 11:57:05 |
Juridiskā adrese ir Mediķu iela 18, Rīga, LV-1079.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 709 451 EUR, un peļņa bija 413 487 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,34, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 350 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Komunālo elektroapgādes un telekomunikāciju objektu būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026