Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "NSP Group"

SIA "NSP Group" (reģ. Nr. 40203565218) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-05-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 10 354 EUR, peļņa 908 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 207,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40203565218
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-05-28
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV18ZZZ40203565218
Juridiskā adrese Slokas iela 36 - 4, Jūrmala, LV-2015

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 10 354 EUR 908 EUR 3 742 EUR 1
2024 0 EUR -184 EUR 2 816 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.82 0.28 0.53 4
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.35 0.04 0.06 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 129.56 ~ 115.96
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 10 354 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 1 035 EUR -139 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 908 EUR -184 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 908 EUR -184 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 3 742 EUR 2 816 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 3 742 EUR 2 816 EUR
Pašu kapitāls 3 724 EUR 2 816 EUR
Īstermiņa saistības 18 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
207,89 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
207,89 —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
8,77 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
24,27 % -6,53 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
24,38 % -6,53 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
455,00 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,77 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
24,44 % -6,53 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
91,97 1,36

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "NSP Group" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8121)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 370 uzņēmumi 204. vieta pēc apgrozījuma 149. vieta pēc peļņas Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Vizii"12 638 905141 0081,1 %86814 561739 (2026 Q3)
2SIA Concord Service Group9 150 64386 0010,9 %47719 184777 (2026 Q3)
3SIA "CHS"8 297 173172 1482,1 %52615 774726 (2026 Q3)
4SIA "MARIVO"5 484 07373 9481,3 %34915 714688 (2026 Q3)
5SIA "Ekozona"4 367 227221 0095,1 %11238 9931 184 (2026 Q3)
6SIA "Cleanhouse"3 324 629152 2744,6 %13624 446873 (2026 Q3)
7SIA "Simply Clean"2 255 31260 6162,7 %6733 6611 108 (2026 Q3)
8SIA "MAX SHINE"2 105 427459 49921,8 %16512 760582 (2026 Q3)
9SIA "XCLEAN"1 677 4906390,0 %3449 338672 (2026 Q3)
10SIA "LV GROUP"1 504 260135 2609,0 %5030 085944 (2026 Q3)
204"NSP Group" SIA (šis uzņēmums)10 3549088,8 %42 589130 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "NSP Group"
8121 Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203565218 LV18ZZZ40203565218 "NSP Group" SIA NULL NSP Group SIA 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-05-28 NULL Jūrmala, Slokas iela 36 - 4 2015 116346320 0 100003036 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12913290 40203565218 2024-04-22 2024-05-28 13:40:30

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92930165 40203565218 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2024-05-28 2024-05-28 13:53:29

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2055978 34503987 40203565218 DokGPv1 UGP 2024 2024-05-28 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-06-05 17:10:51.681
2241714 35377784 40203565218 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-18 17:11:14.242

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2055978 34503987 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 139 -139 0 45 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -184 0 -184 NULL 0 -184
2241714 35377784 10354 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9319 1035 0 125 0 0 0 0 0 0 2 NULL NULL 908 0 908 NULL 0 908

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2055978 34503987 2816 0 0 0 2816 0 0 0 0 2816 NULL 0 0 0 2816 2816
2241714 35377784 3742 0 0 0 3742 0 0 0 0 3742 NULL 18 0 0 3724 3742

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203565218 "NSP Group" SIA 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8121 004000 Jūrmala 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203565218 "NSP Group" SIA ir 16.07.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203565218 "NSP Group" SIA B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "NSP Group" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Slokas iela 36 - 4, Jūrmala, LV-2015.

Kāds bija SIA "NSP Group" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 354 EUR, un peļņa bija 908 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "NSP Group" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "NSP Group" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 207,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 207,89.

Kāds ir SIA "NSP Group" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 91,97, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "NSP Group" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "NSP Group" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "NSP Group" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi — Jūrmala

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Vispārīgi ēku tīrīšanas pakalpojumi · Jūrmala — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 204. no 370

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026