SIA "Tenura" (reģ. Nr. 40203566783) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 31 108 EUR, peļņa 4 788 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzērienu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203566783 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203566783 |
| Juridiskā adrese | Gaismas iela 19 k-7 - 63, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 108 EUR | 4 788 EUR | 29 787 EUR | 1 |
| 2024 | 14 809 EUR | 926 EUR | 20 517 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.82 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.86 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.75 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.40 | 0.34 | 0.50 | 1 |
| 2024 | 2.61 | 0.29 | 0.48 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 31 108 EUR | 14 809 EUR |
| Bruto peļņa | 9 333 EUR | 3 921 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 788 EUR | 926 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 788 EUR | 926 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 29 787 EUR | 20 517 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 026 EUR | 7 787 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 564 EUR | 3 776 EUR |
| Īstermiņa saistības | 773 EUR | 1 791 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 20 450 EUR | 14 950 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,38 | 4,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,38 | 4,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
15,39 % | 6,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
16,07 % | 4,51 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
55,91 % | 24,52 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,48 | 4,43 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,04 | 0,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
16,50 % | 4,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,13 | 1,32 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Tenura" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DGR solutions" | 58 038 011 | 1 493 813 | 2,6 % | 196 | 296 112 | 978 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Aldar Latvia" | 46 563 861 | 879 429 | 1,9 % | 103 | 452 076 | 1 745 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DEVONA" | 25 548 582 | 193 714 | 0,8 % | 100 | 255 486 | 1 037 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ET Invest" | 20 808 043 | -628 430 | -3,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "BOOZIE" | 18 818 795 | 9 045 | 0,0 % | 87 | 216 308 | 1 166 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Riga Spirits & Wine Outlet" | 15 474 778 | -75 175 | -0,5 % | 52 | 297 592 | 1 369 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GELSVA" | 13 952 573 | -327 348 | -2,3 % | 55 | 253 683 | 1 625 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "ELIOTS" | 3 290 428 | 3 724 | 0,1 % | 39 | 84 370 | 925 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Noble Wine" | 2 913 592 | 55 257 | 1,9 % | 20 | 145 680 | 2 151 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MV TRANS" | 2 300 419 | -17 396 | -0,8 % | 11 | 209 129 | 1 147 (2026 Q3) |
| 54 | SIA Tenura (šis uzņēmums) | 31 108 | 4 788 | 15,4 % | 1 | 31 108 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566783 | LV55ZZZ40203566783 | SIA Tenura | SIA | Tenura | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-05 | NULL | Ķekavas nov., Ķekava, Gaismas iela 19 k-7 - 63 | 2123 | 114771655 | 100016470 | 100003831 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12927989 | 40203566783 | 2024-05-31 | 2024-06-05 10:29:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930806 | 40203566783 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2850 | EUR | 2024-06-05 | 2024-06-05 10:27:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2191839 | 35267896 | 40203566783 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-14 17:01:43.364 |
| 2024094 | 34400949 | 40203566783 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-05 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-18 19:02:35.859 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024094 | 34400949 | 14809 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10888 | 3921 | 0 | 2642 | 0 | 353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 926 | 0 | 926 | NULL | 0 | 926 |
| 2191839 | 35267896 | 31108 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21775 | 9333 | 0 | 3837 | 0 | 708 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4788 | 0 | 4788 | NULL | 0 | 4788 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024094 | 34400949 | 3854 | 0 | 3933 | 0 | 7787 | 0 | 12730 | 0 | 12730 | 20517 | NULL | 1791 | 14950 | 0 | 3776 | 20517 |
| 2191839 | 35267896 | 5564 | 0 | 2462 | 0 | 8026 | 0 | 21761 | 0 | 21761 | 29787 | NULL | 773 | 20450 | 0 | 8564 | 29787 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566783 | SIA Tenura | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4725 | 034220 | Ķekava | 2.61 | 0.29 | 0.48 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203566783 | SIA Tenura | ir | 20.06.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203566783 | SIA Tenura | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaismas iela 19 k-7 - 63, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 31 108 EUR, un peļņa bija 4 788 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,13, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 290 EUR un VSAOI 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzērienu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzērienu mazumtirdzniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026