SIA "Iprojekts2024" (reģ. Nr. 40203567331) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 400 EUR, peļņa 4 198 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 24,79 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Finanšu konduītsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203567331 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ40203567331 |
| Juridiskā adrese | Dzelzavas iela 35 k-1 - 41, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 400 EUR | 4 198 EUR | 2 105 157 EUR | 1 |
| 2024 | 560 EUR | 251 EUR | 1 075 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.37 | 0.55 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.37 | 0.55 | 0.82 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.24 | 1.30 | 1.94 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.37 | 0.55 | 0.82 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 400 EUR | 560 EUR |
| Bruto peļņa | 17 400 EUR | 560 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 198 EUR | 251 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 198 EUR | 251 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 105 157 EUR | 1 075 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 157 EUR | 1 075 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 949 EUR | 751 EUR |
| Īstermiņa saistības | 208 EUR | 324 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 100 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
24,79 | 3,32 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
24,79 | 3,32 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
24,13 % | 44,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,20 % | 23,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
84,83 % | 33,42 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
424,37 | 0,43 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,01 | 0,52 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,20 % | 33,42 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,02 | 3,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Iprojekts2024" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IGLU Holdings SIA | 15 728 297 | -368 955 | -2,3 % | 2 | 7 864 149 | *** |
| 2 | AS Eleving Consumer Finance | 10 943 273 | 492 029 | 4,5 % | 110 | 99 484 | 4 758 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MN Holding" | 5 242 585 | -1 782 164 | -34,0 % | 4 | 1 310 646 | 2 848 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "A.S. Capital" | 2 589 435 | 1 353 560 | 52,3 % | 1 | 2 589 435 | *** |
| 5 | SIA "RIGA WATERFRONT INVESTMENT HOLDINGS" | 2 518 258 | -207 990 | -8,3 % | 51 | 49 378 | 4 064 (2026 Q3) |
| 6 | SIA ARP INVEST | 1 128 152 | 2 649 938 | 234,9 % | 0 | — | — |
| 7 | Mogotel development holding SIA | 810 535 | -1 923 803 | -237,3 % | 29 | 27 949 | 2 552 (2026 Q3) |
| 8 | SIA European Lingerie Group | 375 135 | -3 041 680 | -810,8 % | 2 | 187 568 | *** |
| 9 | SIA "GK2V In" | 375 000 | 380 722 | 101,5 % | 0 | — | — |
| 10 | AS "CONRAD HOLDING GROUP" | 361 028 | 337 233 | 93,4 % | 5 | 72 206 | 88 (2026 Q3) |
| 24 | SIA Iprojekts2024 (šis uzņēmums) | 17 400 | 4 198 | 24,1 % | 1 | 17 400 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203567331 | LV03ZZZ40203567331 | SIA Iprojekts2024 | SIA | Iprojekts2024 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-07 | NULL | Rīga, Dzelzavas iela 35 k-1 - 41 | 1084 | 118017734 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12932685 | 40203567331 | 2024-05-27 | 2024-06-07 09:25:27 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931003 | 40203567331 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2024-06-07 | 2024-06-07 09:26:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018441 | 34383303 | 40203567331 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-07 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-14 21:01:20.424 |
| 2243759 | 35381164 | 40203567331 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-19 17:02:50.877 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018441 | 34383303 | 560 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 560 | 0 | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 251 | 0 | 251 | NULL | 0 | 251 |
| 2243759 | 35381164 | 17400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17400 | 11864 | 1338 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4198 | 0 | 4198 | NULL | 0 | 4198 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018441 | 34383303 | 515 | 0 | 560 | 0 | 1075 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1075 | NULL | 324 | 0 | 0 | 751 | 1075 |
| 2243759 | 35381164 | 3707 | 0 | 1450 | 0 | 5157 | 2100000 | 0 | 0 | 2100000 | 2105157 | NULL | 208 | 2100000 | 0 | 4949 | 2105157 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203567331 | SIA Iprojekts2024 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6422 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203567331 | SIA Iprojekts2024 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 35 k-1 - 41, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 400 EUR, un peļņa bija 4 198 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 24,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 24,79.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,02, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Finanšu konduītsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Finanšu konduītsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026