SIA "Rūc un Dūc" (reģ. Nr. 40203568163) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 8 486 EUR, zaudējumi 2 966 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mājsaimniecības ierīču un mājas un dārza aprīkojuma remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203568163 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV43ZZZ40203568163 |
| Juridiskā adrese | Jumaras iela 195 k-3 - 22, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 486 EUR | -2 966 EUR | 6 042 EUR | 1 |
| 2024 | 5 353 EUR | 8 207 EUR | 8 745 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 8 486 EUR | 5 353 EUR |
| Bruto peļņa | -2 133 EUR | 175 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 916 EUR | 8 207 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 966 EUR | 8 207 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 042 EUR | 8 745 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 706 EUR | 3 945 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 250 EUR | 8 217 EUR |
| Īstermiņa saistības | 792 EUR | 528 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,42 | 7,47 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,42 | 7,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-34,95 % | 153,32 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-49,09 % | 93,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-56,50 % | 99,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,15 | 0,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,40 | 0,61 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-55,54 % | 99,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,65 | 11,14 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rūc un Dūc" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "RABL" SIA | 403 760 | -4 918 | -1,2 % | 6 | 67 293 | 831 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Dārza tehnikas serviss" | 258 814 | 14 689 | 5,7 % | 6 | 43 136 | 1 630 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Arās" | 226 416 | 201 | 0,1 % | 3 | 75 472 | 691 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "DD TEHNIKA" | 190 352 | 20 210 | 10,6 % | 2 | 95 176 | *** |
| 5 | SIA "Kaimiņš" | 133 969 | 400 | 0,3 % | 2 | 66 985 | *** |
| 6 | SIA "Jobbi" | 109 137 | 2 679 | 2,5 % | 1 | 109 137 | *** |
| 7 | SIA "Zimmeri" | 107 098 | 15 111 | 14,1 % | 2 | 53 549 | *** |
| 8 | SIA "AIRA B" | 100 631 | 904 | 0,9 % | 3 | 33 544 | 750 (2026 Q3) |
| 9 | SIA GEITI | 95 614 | 3 478 | 3,6 % | 1 | 95 614 | *** |
| 10 | SIA "EK Loģistika" | 71 235 | 7 597 | 10,7 % | 4 | 17 809 | 1 056 (2026 Q3) |
| 24 | SIA "Rūc un Dūc" (šis uzņēmums) | 8 486 | -2 966 | -35,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203568163 | LV43ZZZ40203568163 | SIA "Rūc un Dūc" | SIA | Rūc un Dūc | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-11 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Jumaras iela 195 k-3 - 22 | 4201 | 110447285 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12938444 | 40203568163 | 2024-06-02 | 2024-06-11 11:19:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931238 | 40203568163 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2024-06-11 | 2024-06-11 11:16:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2313456 | 35472106 | 40203568163 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-01 03:09:20.322 |
| 2074400 | 34554384 | 40203568163 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-11 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 05:00:13.807 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074400 | 34554384 | 5353 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5178 | 175 | 630 | 319 | 8981 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8207 | 0 | 8207 | NULL | 0 | 8207 |
| 2313456 | 35472106 | 8486 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10619 | -2133 | 366 | 417 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2916 | 50 | -2966 | NULL | 0 | -2966 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074400 | 34554384 | 1368 | 0 | 2577 | 0 | 3945 | 0 | 4800 | 0 | 4800 | 8745 | NULL | 528 | 0 | 0 | 8217 | 8745 |
| 2313456 | 35472106 | 282 | 0 | 2424 | 0 | 2706 | 0 | 3336 | 0 | 3336 | 6042 | NULL | 792 | 0 | 0 | 5250 | 6042 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203568163 | SIA "Rūc un Dūc" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9522 | 054010 | Valmiera | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203568163 | SIA "Rūc un Dūc" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jumaras iela 195 k-3 - 22, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8 486 EUR, un zaudējumi bija 2 966 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mājsaimniecības ierīču un mājas un dārza aprīkojuma remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mājsaimniecības ierīču un mājas un dārza aprīkojuma remonts un apkope · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026