SIA "Spark Technologies" (reģ. Nr. 40203569474) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-17. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 20 000 EUR, zaudējumi 44 369 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,92 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Atpūtas un sporta laivu būve
| Reģistrācijas Nr. | 40203569474 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-06-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ40203569474 |
| Juridiskā adrese | Traleru iela 30, Rīga, LV-1030 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20 000 EUR | -44 369 EUR | 484 926 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.15 | 9.55 | 15.49 | 8 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 35.06 | 7.02 | 11.92 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 106.77 | 3.99 | 7.51 | 4 |
| 2024 | 3.59 | 0.21 | 0.50 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 893.27 | ~ 1 402.64 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 942.57 | ~ 1 435.51 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 835.83 | ~ 1 354.13 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 20 000 EUR |
| Bruto peļņa | -21 710 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -44 369 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -44 369 EUR |
| Pozīcija | 2024 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 484 926 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 484 926 EUR |
| Pašu kapitāls | -41 369 EUR |
| Īstermiņa saistības | 526 295 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-01-16 – 2026-03-05 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,92 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-221,84 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-9,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
107,25 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-12,72 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
107,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Spark Technologies" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Anytec Productions" | 7 388 217 | 167 | 0,0 % | 98 | 75 390 | 2 418 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Dulkan" | 2 031 479 | 319 620 | 15,7 % | 14 | 145 106 | 976 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Latitude Construction" | 1 238 293 | 117 909 | 9,5 % | 51 | 24 280 | 726 (2026 Q2) |
| 4 | "FISHBOAT" RSEZ SIA | 1 177 050 | 48 683 | 4,1 % | 21 | 56 050 | 1 009 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "BEAVER" | 575 235 | 283 017 | 49,2 % | 3 | 191 745 | 1 001 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Dole Marine" | 401 813 | 8 672 | 2,2 % | 8 | 50 227 | 904 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "Latrex" | 302 672 | 2 477 | 0,8 % | 4 | 75 668 | 770 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "BUSH Boats" | 264 635 | 5 779 | 2,2 % | 6 | 44 106 | 1 216 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Marize" | 115 758 | 38 644 | 33,4 % | 2 | 57 879 | — |
| 10 | ARBONT SIA | 101 103 | 52 081 | 51,5 % | 1 | 101 103 | *** |
| 15 | SIA "Spark Technologies" (šis uzņēmums) | 20 000 | -44 369 | -221,8 % | 8 | 2 500 | 1 893 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203569474 | LV51ZZZ40203569474 | SIA "Spark Technologies" | SIA | Spark Technologies | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-06-17 | NULL | Rīga, Traleru iela 30 | 1030 | 106625383 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12949310 | 40203569474 | 2024-06-04 | 2024-06-17 14:49:56 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203569474 | 2026-03-05 | 490 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 40203569474 | 2025-07-01 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203569474 | 2025-02-28 | 10589.93 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b5d8967f |
| 40203569474 | 2025-01-16 | 9999 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931580 | 40203569474 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2024-06-17 | 2024-06-17 14:51:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020603 | 34390690 | 40203569474 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-06-17 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-15 21:02:30.316 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020603 | 34390690 | 20000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41710 | -21710 | 1570 | 16879 | 0 | 4210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -44369 | 0 | -44369 | NULL | 0 | -44369 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020603 | 34390690 | 469811 | 0 | 14874 | 241 | 484926 | 0 | 0 | 0 | 0 | 484926 | NULL | 526295 | 0 | 0 | -41369 | 484926 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203569474 | SIA "Spark Technologies" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3012 | 010096 | Ziemeļu rajons | 3.59 | 0.21 | 0.50 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203569474 | SIA "Spark Technologies" | ir | 10.07.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203569474 | SIA "Spark Technologies" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Traleru iela 30, Rīga, LV-1030.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 000 EUR, un zaudējumi bija 44 369 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,92 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,92.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -0,41, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 210 EUR un VSAOI 500 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Atpūtas un sporta laivu būve.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026