Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VSM AI24"

SIA "VSM AI24" (reģ. Nr. 40203571267) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-26. VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju

Reģistrācijas Nr.40203571267
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-06-26
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV43ZZZ40203571267
Juridiskā adrese "Mārtuļi", Gaviezes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3431

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 2 800 EUR 2 800 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 800 EUR 2 800 EUR
Pašu kapitāls 2 800 EUR 2 800 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Uzsākta likvidācija VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Uzsākta likvidācija
Uzsākta likvidācija
likvidācija

Likvidācija

  • Likvidācijas process — no 2026-03-23
    16.03.2026. dalībnieka lēmums Nr. 6

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 % 0,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,00 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,56 1,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4933)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1562 uzņēmumi 1270. vieta pēc apgrozījuma 767. vieta pēc peļņas Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "SL BŪVE"4 958 28011 7080,2 %0——
2SIA "BAMAKO"1 115 70588 5897,9 %1574 3801 003 (2026 Q3)
3SIA "Delta Motors"769 760-166 457-21,6 %0——
4SIA "Miks BUS"699 81859 2748,5 %1449 987800 (2026 Q3)
5SIA "VARU AIZVEST LV"627 008121 24719,3 %969 6681 269 (2026 Q3)
6Star Express, SIA436 494-12 879-3,0 %1436 494***
7Capital Travel SIA240 888-9 646-4,0 %460 222—
8SIA "Auto Taxi"180 82350 89428,1 %0——
9SIA "Alps Drivers"166 2833 0891,9 %283 142***
10SIA "UPES PROJEKTS"145 6197 7995,4 %436 405134 (2026 Q3)
1270SIA "VSM AI24" (šis uzņēmums)00—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203571267 LV43ZZZ40203571267 SIA "VSM AI24" SIA VSM AI24 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-06-26 NULL Dienvidkurzemes nov., Gaviezes pag., "Mārtuļi" 3431 103641065 100016495 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12964407 40203571267 2024-06-17 2024-06-26 16:31:52

Ziņas par tiesību subjektu likvidācijas procesiem

[liquidations]

ID Reģ.Nr. liquidation_type liquidation_type_text No grounds_for_liquidation Reģ.Dat. Lab.Dat.
900333703 40203571267 LIQUIDATION Likvidācijas process 2026-03-23 16.03.2026. dalībnieka lēmums Nr. 6 2026-03-23 10:09:52 2026-03-23 10:09:52

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92932727 40203571267 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2024-07-08 2024-07-08 11:30:26

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2048322 34479443 40203571267 DokGPv1 UGP 2024 2024-06-26 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-02 17:02:53.596
2196759 35281912 40203571267 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-17 17:06:11.061

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2048322 34479443 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2196759 35281912 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2048322 34479443 0 0 2800 0 2800 0 0 0 0 2800 NULL 0 0 0 2800 2800
2196759 35281912 0 0 2800 0 2800 0 0 0 0 2800 NULL 0 0 0 2800 2800

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203571267 SIA "VSM AI24" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4933 027480 Gaviezes pag. 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203571267 SIA "VSM AI24" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VSM AI24" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Mārtuļi", Gaviezes pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3431.

Kāds ir SIA "VSM AI24" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "VSM AI24" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "VSM AI24" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju — Dienvidkurzemes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pasažieru transporta pakalpojumi pēc pieprasījuma, ko nodrošina ar transportlīdzekli ar vadītāju · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-10-2026