SIA "FLOWE Cosmetics" (reģ. Nr. 40203572046) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 899 EUR, zaudējumi 53 058 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 84,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203572046 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-07-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ40203572046 |
| Juridiskā adrese | Paparžu iela 4, Jaunmārupe, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 899 EUR | -53 058 EUR | 43 705 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.45 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.61 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -6.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -2.67 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 899 EUR |
| Bruto peļņa | -2 383 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -53 058 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -53 058 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 43 705 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 39 304 EUR |
| Pašu kapitāls | -50 258 EUR |
| Īstermiņa saistības | 463 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 93 500 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-21 – 2026-04-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
84,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
19,49 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-5 901,89 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-121,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
105,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,87 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-122,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-4,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FLOWE Cosmetics" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "MADARA Cosmetics" | 22 608 670 | 91 691 | 0,4 % | 185 | 122 209 | 2 278 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "iCotton" | 15 689 933 | 151 489 | 1,0 % | 131 | 119 770 | 1 609 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Kinetics Nail Systems" | 12 598 215 | 1 506 778 | 12,0 % | 134 | 94 017 | 2 157 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Kote Labs" | 7 420 501 | -12 051 | -0,2 % | 8 | 927 563 | 3 136 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "H.A.Brieger" | 5 696 133 | 191 992 | 3,4 % | 61 | 93 379 | 1 187 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "CITA LIETA" | 4 922 392 | 1 536 | 0,0 % | 76 | 64 768 | 1 468 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LD STELS" | 3 312 336 | 10 427 | 0,3 % | 6 | 552 056 | 450 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Cosmetic Lab" | 1 975 736 | 11 157 | 0,6 % | 20 | 98 787 | 1 485 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GMT" | 1 750 496 | 96 493 | 5,5 % | 19 | 92 131 | 911 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "B2Y" | 1 344 464 | -204 825 | -15,2 % | 30 | 44 815 | 1 194 (2026 Q3) |
| 83 | FLOWE Cosmetics SIA (šis uzņēmums) | 899 | -53 058 | -5 901,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203572046 | LV59ZZZ40203572046 | FLOWE Cosmetics SIA | NULL | FLOWE Cosmetics | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-07-01 | NULL | Mārupes nov., Mārupes pag., Jaunmārupe, Paparžu iela 4 | 2166 | 106794020 | 100016583 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12970869 | 40203572046 | 2024-06-05 | 2024-07-01 13:26:17 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203572046 | 2026-04-22 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 488db071 |
| 40203572046 | 2025-02-21 | 7000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04319f0a |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92932361 | 40203572046 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-07-01 | 2024-07-01 13:28:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2320190 | 35480906 | 40203572046 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-07-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-01 21:00:02.006 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2320190 | 35480906 | 899 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3282 | -2383 | 48244 | 2288 | 0 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -53058 | 0 | -53058 | NULL | 0 | -53058 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2320190 | 35480906 | 2860 | 0 | 6164 | 30280 | 39304 | 0 | 1484 | 2917 | 4401 | 43705 | NULL | 463 | 93500 | 0 | -50258 | 43705 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203572046 | FLOWE Cosmetics SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2042 | 039411 | Mārupes pag. | -0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203572046 | FLOWE Cosmetics SIA | ir | 14.08.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203572046 | FLOWE Cosmetics SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Paparžu iela 4, Jaunmārupe, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2166.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 899 EUR, un zaudējumi bija 53 058 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 84,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 19,49.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -4,31, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošana · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026