SIA "Entrum Latvia" (reģ. Nr. 40203573111) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 660 328 EUR, zaudējumi 20 946 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 13,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita izmitināšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203573111 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-07-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV16ZZZ40203573111 |
| Juridiskā adrese | Šķūņu iela 6 - 22, Rīga, LV-1050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 660 328 EUR | -20 946 EUR | 3 850 132 EUR | 0 |
| 2024 | 35 111 EUR | -3 382 EUR | 1 068 220 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.23 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.93 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 26.16 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.26 | 0.02 | 0.03 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 660 328 EUR | 35 111 EUR |
| Bruto peļņa | -5 516 EUR | 18 106 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -20 872 EUR | -14 EUR |
| UIN nodoklis | 74 EUR | 3 368 EUR |
| Tīrā peļņa | -20 946 EUR | -3 382 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 850 132 EUR | 1 068 220 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 272 517 EUR | 47 544 EUR |
| Pašu kapitāls | 178 671 EUR | 199 618 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 280 EUR | 340 511 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 651 181 EUR | 528 091 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,44 | 0,14 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,44 | 0,11 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,17 % | -9,63 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,54 % | -0,32 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-11,72 % | -1,69 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
20,55 | 4,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
0,28 | 1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,17 | 0,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,22 % | 2,08 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,28 | 0,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Entrum Latvia" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Procentu seguma rādītājs ir kritiski zems, radot risku nespēt segt kredītmaksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Entrum Latvia (šis uzņēmums) | 660 328 | -20 946 | -3,2 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "PB 7" | 265 015 | -191 861 | -72,4 % | 4 | 66 254 | 650 (2026 Q2) |
| 3 | SIA REO | 247 442 | 16 515 | 6,7 % | 14 | 17 674 | 784 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "VIENĪBAS ĒKAS" | 243 892 | 6 163 | 2,5 % | 5 | 48 778 | 1 134 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "AIM INVEST" | 224 000 | 169 832 | 75,8 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "miniflat.lv" | 218 211 | 35 658 | 16,3 % | 2 | 109 106 | *** |
| 7 | SIA APARTAMENTI SK29 | 207 845 | 171 830 | 82,7 % | 3 | 69 282 | 636 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Salaca MainStream" | 190 791 | 1 108 | 0,6 % | 4 | 47 698 | 386 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Silver Realty" | 189 554 | 57 080 | 30,1 % | 1 | 189 554 | *** |
| 10 | SIA "RADI" | 155 965 | 23 785 | 15,3 % | 6 | 25 994 | 901 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203573111 | LV16ZZZ40203573111 | SIA Entrum Latvia | SIA | Entrum Latvia | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-07-05 | NULL | Rīga, Šķūņu iela 6 - 22 | 1050 | 119380147 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12979854 | 40203573111 | 2024-07-04 | 2024-07-05 09:14:36 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203573111 | 2024-08-16 | SIA Property Point |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941193 | 40203573111 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 203000 | EUR | 2024-11-20 | 2024-11-20 11:40:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2042650 | 34468061 | 40203573111 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-07-05 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-30 23:00:02.844 |
| 2302210 | 35460762 | 40203573111 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 04:03:42.538 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2042650 | 34468061 | 35111 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17005 | 18106 | 0 | 29021 | 26046 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15145 | NULL | NULL | -14 | 3368 | -3382 | NULL | 0 | -3382 |
| 2302210 | 35460762 | 660328 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 665844 | -5516 | 0 | 34530 | 220932 | 172941 | 0 | 0 | 325 | 0 | 29142 | NULL | NULL | -20872 | 74 | -20946 | NULL | 0 | -20946 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2042650 | 34468061 | 28970 | 0 | 8579 | 9995 | 47544 | 0 | 1020676 | 0 | 1020676 | 1068220 | NULL | 340511 | 528091 | 0 | 199618 | 1068220 |
| 2302210 | 35460762 | 4259 | 0 | 268258 | 0 | 272517 | 0 | 3577615 | 0 | 3577615 | 3850132 | NULL | 20280 | 3651181 | 0 | 178671 | 3850132 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203573111 | SIA Entrum Latvia | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5590 | 010091 | Centra rajons | 0.26 | 0.02 | 0.03 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203573111 | SIA Entrum Latvia | ir | 21.08.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203573111 | SIA Entrum Latvia | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Šķūņu iela 6 - 22, Rīga, LV-1050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 660 328 EUR, un zaudējumi bija 20 946 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Property Point".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,28, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 260 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 30 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita izmitināšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026