SIA "Harmony clinic" (reģ. Nr. 40203575343) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 145 563 EUR, peļņa 25 267 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Slimnīcu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203575343 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-07-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203575343 |
| Juridiskā adrese | Dzelzavas iela 76 - 93, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 145 563 EUR | 25 267 EUR | 35 019 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.96 | 0.72 | 1.08 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.11 | 1.53 | 2.28 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.11 | 1.25 | 1.86 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.05 | 0.76 | 1.14 | 1 |
| 2024 | 4.55 | 1.05 | 1.72 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 145 563 EUR |
| Bruto peļņa | 113 888 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 110 358 EUR |
| UIN nodoklis | 15 910 EUR |
| Tīrā peļņa | 25 267 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 35 019 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 34 012 EUR |
| Pašu kapitāls | 28 067 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 952 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
17,36 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
72,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
90,02 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,25 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,16 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
393,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,87 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Harmony clinic" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" | 276 787 387 | -10 589 635 | -3,8 % | 5 462 | 50 675 | 1 865 (2026 Q3) |
| 2 | Valsts SIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" | 204 482 657 | -12 927 849 | -6,3 % | 3 796 | 53 868 | 1 908 (2026 Q3) |
| 3 | Valsts SIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca" | 87 251 134 | -223 767 | -0,3 % | 2 133 | 40 905 | 1 753 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" | 58 224 448 | -418 689 | -0,7 % | 1 640 | 35 503 | 1 642 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA" | 42 932 446 | -1 384 520 | -3,2 % | 1 061 | 40 464 | 1 865 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Rīgas 1. slimnīca" | 33 839 244 | 932 693 | 2,8 % | 928 | 36 465 | 1 836 (2026 Q3) |
| 7 | Nacionālais psihiskās veselības centrs, Valsts SIA | 33 752 458 | 542 059 | 1,6 % | 1 082 | 31 195 | 1 700 (2026 Q3) |
| 8 | Valsts SIA "Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca" | 32 223 770 | 16 346 | 0,1 % | 702 | 45 903 | 1 996 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes slimnīca" | 31 235 603 | 845 091 | 2,7 % | 829 | 37 679 | 2 012 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" | 30 717 200 | 139 881 | 0,5 % | 792 | 38 784 | 1 947 (2026 Q3) |
| 57 | SIA Harmony clinic (šis uzņēmums) | 145 563 | 25 267 | 17,4 % | 1 | 145 563 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203575343 | LV86ZZZ40203575343 | SIA Harmony clinic | SIA | Harmony clinic | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-07-16 | NULL | Rīga, Dzelzavas iela 76 - 93 | 1082 | 111679241 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12997212 | 40203575343 | 2024-07-07 | 2024-07-16 11:31:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92933244 | 40203575343 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-07-16 | 2024-07-16 11:23:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2270780 | 35421611 | 40203575343 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-07-16 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-26 18:00:02.9 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2270780 | 35421611 | 145563 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31675 | 113888 | 0 | 3530 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 110358 | 15910 | 94448 | NULL | 69181 | 25267 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2270780 | 35421611 | 26006 | 0 | 8006 | 0 | 34012 | 0 | 1007 | 0 | 1007 | 35019 | NULL | 6952 | 0 | 0 | 28067 | 35019 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203575343 | SIA Harmony clinic | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8610 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 4.55 | 1.05 | 1.72 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203575343 | SIA Harmony clinic | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dzelzavas iela 76 - 93, Rīga, LV-1082.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 145 563 EUR, un peļņa bija 25 267 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,87, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 050 EUR un VSAOI 1 720 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Slimnīcu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026