Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "R2M Dynamics"

SIA "R2M Dynamics" (reģ. Nr. 40203576353) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 62 006 EUR, zaudējumi 427 789 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Civilo gaisa kuģu un kosmisko aparātu un ar tiem saistītu iekārtu ražošana

Reģistrācijas Nr.40203576353
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-07-19
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV73ZZZ40203576353
Juridiskā adrese Krišjāņa Barona iela 14 - 16, Rīga, LV-1050

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 62 006 EUR -427 789 EUR 144 430 EUR 6
2024 0 EUR -107 092 EUR 153 093 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 2.36 8.99 11.08 6
2026. gada 1. ceturksnis 3.00 4.53 13.17 6
2025. gada 4. ceturksnis 30.49 11.61 18.56 6
2024 27.15 10.39 16.75 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 805.68 ~ 1 344.23
2026. gada 1. ceturksnis 2 146.28 ~ 1 571.34
2025. gada 4. ceturksnis 3 024.67 ~ 2 146.83
2024 1 023.64 ~ 792.64

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (16.75 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 023.64 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 023.64 * 0.105 = 107.48 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 298.60 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 023.64 - 107.48 - 298.60) * 0.2 ≈ 123.51 EUR

4. Neto alga: 1 023.64 - 107.48 - 123.51 = ~ 792.64 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 62 006 EUR 0 EUR
Bruto peļņa -338 162 EUR -74 985 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -427 402 EUR -107 092 EUR
UIN nodoklis 387 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -427 789 EUR -107 092 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 144 430 EUR 153 093 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 94 362 EUR 131 492 EUR
Pašu kapitāls -532 031 EUR -104 242 EUR
Īstermiņa saistības 86 461 EUR 17 335 EUR
Ilgtermiņa saistības 590 000 EUR 240 000 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 6 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Valsts atbalsts (de minimis)526 269 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 26 269 €

  • 13 131 € 2026-04-14
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai"
  • 11 345 € 2026-03-19
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai"
  • 597,60 € 2026-05-05
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai"
  • 597,60 € 2026-03-12
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai"
  • 597,60 € 2025-10-23
    Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra: ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai"

Pa atbalsta veidiem

  • Citi 25 671 €
  • Tiešais maksājums (grants) 597,60 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-10-23 – 2026-05-05 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,09 7,59
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,77 5,35
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-689,92 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-296,19 % -69,95 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
80,41 % 102,73 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,27 -2,47
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,43 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-737,29 % -78,88 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-12,18 -2,39

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "R2M Dynamics" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3031)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 20 uzņēmumi 13. vieta pēc apgrozījuma 17. vieta pēc peļņas Civilo gaisa kuģu un kosmisko aparātu un ar tiem saistītu iekārtu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Redwire Defense Tech Riga SIA63 094 67112 473 98319,8 %293215 3402 866 (2026 Q2)
2DK UNITY SIA10 934 5232 200 46820,1 %48227 8032 775 (2026 Q2)
3SIA "Origin Robotics"8 646 433627 9647,3 %8997 1513 090 (2026 Q2)
4SIA "ERASER"6 001 4011 761 27129,3 %7184 5271 964 (2026 Q2)
5SIA Perkons Energy2 173 728675 75631,1 %4845 2862 638 (2026 Q2)
6SIA "Pelegrin"1 489 2962 7850,2 %2267 6952 641 (2026 Q2)
7AM Craft, SIA1 016 091-851 128-83,8 %2050 8052 865 (2026 Q2)
8SIA "SMART AERO"776 762-143 669-18,5 %1455 4831 884 (2026 Q2)
9SIA "FIXAR-AERO"317 130-2 236 492-705,2 %437 3753 718 (2026 Q2)
10SIA "TEMESO"304 70021 5627,1 %838 0881 540 (2026 Q2)
13SIA R2M Dynamics (šis uzņēmums)62 006-427 789-689,9 %610 3341 806 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-01). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "R2M Dynamics"
3031 Civilo gaisa kuģu un kosmisko aparātu un ar tiem saistītu iekārtu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203576353 LV73ZZZ40203576353 SIA R2M Dynamics SIA R2M Dynamics NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-07-19 NULL Rīga, Krišjāņa Barona iela 14 - 16 1050 112090311 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12997697 40203576353 2024-07-08 2024-07-16 13:37:52

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203576353 2026-05-05 597.6 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 5c5a09fe
40203576353 2026-04-14 13131.23 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" 15 Citi 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 9576b564
40203576353 2026-03-19 11344.61 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" 15 Citi 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 48cb3de7
40203576353 2026-03-12 597.6 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" 15 Citi 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) e3e93216
40203576353 2025-10-23 597.6 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" 15 Citi 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 894f61c2

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92977243 40203576353 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 11400 EUR 2026-06-12 2026-06-12 09:46:32

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2049009 34483425 40203576353 DokGPv1 UGP 2024 2024-07-19 2024-12-31 5 ONES EUR 2025-06-02 23:00:39.673
2324789 35485533 40203576353 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 6 ONES EUR 2026-06-02 04:02:49.079

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2049009 34483425 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 74985 -74985 13447 18078 0 582 0 0 0 0 0 NULL NULL -107092 0 -107092 NULL 0 -107092
2324789 35485533 62006 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 400168 -338162 67907 19651 0 1682 0 0 0 0 0 NULL NULL -427402 387 -427789 NULL 0 -427789

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2049009 34483425 74925 0 17734 38833 131492 0 18830 2771 21601 153093 NULL 17335 240000 0 -104242 153093
2324789 35485533 14011 0 52877 27474 94362 0 21862 28206 50068 144430 NULL 86461 590000 0 -532031 144430

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203576353 SIA R2M Dynamics 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3031 010091 Centra rajons 27.15 10.39 16.75 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203576353 SIA R2M Dynamics ir 21.10.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203576353 SIA R2M Dynamics B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "R2M Dynamics" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Krišjāņa Barona iela 14 - 16, Rīga, LV-1050.

Kāds bija SIA "R2M Dynamics" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 62 006 EUR, un zaudējumi bija 427 789 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "R2M Dynamics" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.

Kāds ir SIA "R2M Dynamics" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,77.

Kāds ir SIA "R2M Dynamics" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -12,18, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "R2M Dynamics" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "R2M Dynamics"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 023.64 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 792.64 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "R2M Dynamics"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 27 150 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 390 EUR un VSAOI 16 750 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "R2M Dynamics" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "R2M Dynamics" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Civilo gaisa kuģu un kosmisko aparātu un ar tiem saistītu iekārtu ražošana.

Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026