SIA "Knot Development" (reģ. Nr. 40203578566) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 27 599 EUR, zaudējumi 731 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203578566 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-07-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV74ZZZ40203578566 |
| Juridiskā adrese | Renesanses iela 42, Gauja, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 599 EUR | -731 EUR | 2 787 EUR | 3 |
| 2024 | 5 353 EUR | -2 061 EUR | 3 201 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.17 | 0.34 | 0.29 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.07 | 0.7 | 0.83 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.48 | 0.54 | 0.58 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.40 | 0.34 | 0.29 | 3 |
| 2024 | 2.14 | 0.44 | 0.58 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 94.52 | ~ 84.60 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 270.53 | ~ 242.12 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 189.04 | ~ 169.19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 94.52 | ~ 84.60 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 27 599 EUR | 5 353 EUR |
| Bruto peļņa | 18 521 EUR | 3 433 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -731 EUR | -2 061 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -731 EUR | -2 061 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 787 EUR | 3 201 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 454 EUR | 2 702 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 782 EUR | -2 051 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 569 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 5 252 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,44 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,44 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2,65 % | -38,50 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-26,23 % | -64,39 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
26,28 % | 100,49 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,00 | -2,56 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
9,90 | 1,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
26,28 % | -64,39 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,21 | -0,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Knot Development" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 890 | SIA "Knot Development" (šis uzņēmums) | 27 599 | -731 | -2,6 % | 3 | 9 200 | 95 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203578566 | LV74ZZZ40203578566 | SIA "Knot Development" | SIA | Knot Development | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-07-30 | NULL | Ādažu nov., Carnikavas pag., Gauja, Renesanses iela 42 | 2163 | 104361776 | 100016501 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13021088 | 40203578566 | 2024-07-26 | 2024-07-30 15:58:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92934174 | 40203578566 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2024-07-30 | 2024-07-30 15:58:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1964161 | 34129853 | 40203578566 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-07-30 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-02-27 23:00:49.406 |
| 2100062 | 35033060 | 40203578566 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-01-22 19:01:56.878 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1964161 | 34129853 | 5353 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1920 | 3433 | 2246 | 3248 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2061 | 0 | -2061 | NULL | 0 | -2061 |
| 2100062 | 35033060 | 27599 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9078 | 18521 | 16932 | 2320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -731 | 0 | -731 | NULL | 0 | -731 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1964161 | 34129853 | 2563 | 0 | 139 | 0 | 2702 | 0 | 499 | 0 | 499 | 3201 | NULL | 0 | 5252 | 0 | -2051 | 3201 |
| 2100062 | 35033060 | 1395 | 0 | 1059 | 0 | 2454 | 0 | 333 | 0 | 333 | 2787 | NULL | 5569 | 0 | 0 | -2782 | 2787 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203578566 | SIA "Knot Development" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 023410 | Carnikavas pag. | 2.14 | 0.44 | 0.58 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203578566 | SIA "Knot Development" | ir | 16.08.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203578566 | SIA "Knot Development" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Renesanses iela 42, Gauja, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 27 599 EUR, un zaudējumi bija 731 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,21, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 140 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 440 EUR un VSAOI 580 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026