SIA "CleanR Industry" (reģ. Nr. 40203579044) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-08-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 550 827 EUR, peļņa 2 104 071 EUR, darbinieku skaits: 67. Kopējais likviditātes koeficients: 1,92 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Plastmasu ražošana pirmformās
| Reģistrācijas Nr. | 40203579044 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-08-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ40203579044 |
| Juridiskā adrese | "Gurnicas", Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 550 827 EUR | 2 104 071 EUR | 10 462 512 EUR | 67 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 557.18 | 125.17 | 260.7 | 130 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 130.53 | 100.81 | 197.87 | 122 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 380.62 | 77.34 | 134.16 | 66 |
| 2024 | 89.60 | 27.90 | 62.00 | 29 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 960.87 | ~ 1 447.71 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 585.89 | ~ 1 197.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 987.61 | ~ 1 455.34 |
| 2024 | 522.62 | ~ 467.74 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (62.0 * 1000) / 0.3409 ) / 29 / 12 = 522.62 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 522.62 * 0.105 = 54.88 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 491.30 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (522.62 - 54.88 - 491.30) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 522.62 - 54.88 - 0.00 = ~ 467.74 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 550 827 EUR |
| Bruto peļņa | 2 389 036 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 112 359 EUR |
| UIN nodoklis | 8 288 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 104 071 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 462 512 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 618 659 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 366 183 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 880 593 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 215 736 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,46 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,11 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
28,56 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,42 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
75,81 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,39 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
24,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,74 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CleanR Industry" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "CleanR Industry" (šis uzņēmums) | 14 550 827 | 2 104 071 | 14,5 % | 130 | 111 929 | 1 961 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ELK PLUS" | 1 514 209 | 260 155 | 17,2 % | 19 | 79 695 | 1 588 (2026 Q2) |
| 3 | SIA GREEN PLASTICS | 351 830 | -47 058 | -13,4 % | 5 | 70 366 | 1 416 (2026 Q2) |
| 4 | SIA RKF "Interplast" | 162 880 | -39 423 | -24,2 % | 6 | 27 147 | 593 (2026 Q2) |
| 5 | "TERMOPLAST" SIA | 103 683 | -2 928 | -2,8 % | 2 | 51 842 | *** |
| 6 | SIA "VEGA PLAST" | 11 032 | 2 115 | 19,2 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "Nanopolimers" | 0 | -89 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203579044 | LV69ZZZ40203579044 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CleanR Industry" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | CleanR Industry | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-08-01 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., "Gurnicas" | 2123 | 106097957 | 100016470 | 0 | 0034421 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13022858 | 40203579044 | 2024-07-16 | 2024-07-31 13:24:05 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90017068 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40003682818 | 40203579044 | 2024-10-11 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92934182 | 40203579044 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-08-01 | 2024-08-01 10:31:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2190608 | 35264884 | 40203579044 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-08-01 | 2025-12-31 | 67 | ONES | EUR | 2026-04-13 17:03:25.459 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2190608 | 35264884 | 14550827 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12161791 | 2389036 | 9219 | 769673 | 551758 | 21308 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28235 | NULL | NULL | 2112359 | 8288 | 2104071 | NULL | 0 | 2104071 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2190608 | 35264884 | 232844 | 0 | 2411767 | 974048 | 3618659 | 1435 | 6842418 | 0 | 6843853 | 10462512 | NULL | 1880593 | 1215736 | 0 | 7366183 | 10462512 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2190608 | 35264884 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2112359 | 2830739 | 1501021 | -28235 | -3052 | NULL | 1469734 | 0 | 0 | -1150359 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 500000 | 0 | -502800 | -86531 | 0 | -86531 | 0 | 232844 | 0 | 232844 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203579044 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CleanR Industry" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 89.60 | 27.90 | 62.00 | 29 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203579044 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CleanR Industry" | ir | 13.09.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203579044 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CleanR Industry" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Gurnicas", Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 550 827 EUR, un peļņa bija 2 104 071 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 67 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,92 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,41.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 522.62 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 467.74 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 89 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 27 900 EUR un VSAOI 62 000 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Plastmasu ražošana pirmformās.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026