Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Conversion House"

SIA "Conversion House" (reģ. Nr. 40203579720) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-08-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 53 350 EUR, peļņa 6 914 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,82 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Reklāmas aģentūru darbība

Reģistrācijas Nr.40203579720
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-08-05
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV53ZZZ40203579720
Juridiskā adrese Mārupes iela 22A, Rīga, LV-1002

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 53 350 EUR 6 914 EUR 10 713 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.35 0.18 1.86 1
2026. gada 2. ceturksnis 1.36 0.36 1.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.16 0.00 1.16 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.76 0.00 0.76 1
2024 1.84 0.55 1.29 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025
Neto apgrozījums 53 350 EUR
Bruto peļņa 48 563 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 6 914 EUR
UIN nodoklis 0 EUR
Tīrā peļņa 6 914 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025
Aktīvi kopā 10 713 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 10 713 EUR
Pašu kapitāls 6 915 EUR
Īstermiņa saistības 3 798 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
2,82
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
2,82
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
12,96 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
64,54 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
99,99 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,55
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,98
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
99,99 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,75

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Conversion House" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7311)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1972 uzņēmumi 683. vieta pēc apgrozījuma 513. vieta pēc peļņas Reklāmas aģentūru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1WhatDigital SIA71 843 73664 3510,1 %116 531 2494 826 (2026 Q3)
2AS "MIXD Performance"36 843 374104 2450,3 %66 140 562999 (2026 Q3)
3SIA "YM MEDIA EUROPE"26 055 755-3 470 065-13,3 %213 027 878***
4"Initiative Latvia" SIA19 653 320787 1024,0 %25786 1332 402 (2026 Q3)
5SIA "Top Media"15 369 886468 3443,0 %121 280 8244 447 (2026 Q3)
6Havas Media SIA13 974 174383 9562,7 %24582 2572 793 (2026 Q3)
7SIA MBD Latvia13 635 688135 6821,0 %59231 1132 657 (2026 Q3)
8"Inspired" SIA13 396 925294 6682,2 %33405 9672 567 (2026 Q3)
9SIA "Trendmark"13 139 455117 6650,9 %30437 9822 001 (2026 Q3)
10SIA "MMS COMMUNICATIONS LATVIA"10 065 217-302 358-3,0 %29347 0763 183 (2026 Q3)
683SIA Conversion House (šis uzņēmums)53 3506 91413,0 %153 350***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-18). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Conversion House"
7311 Reklāmas aģentūru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203579720 LV53ZZZ40203579720 SIA Conversion House SIA Conversion House NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-08-05 NULL Rīga, Mārupes iela 22A 1002 106603325 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13028779 40203579720 2024-02-17 2024-08-05 09:38:33

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92934462 40203579720 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2024-08-05 2024-08-05 09:39:29

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2345584 35561530 40203579720 DokGPv1 UGP 2025 2024-08-05 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-30 22:00:03.427

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2345584 35561530 53350 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4787 48563 34026 7593 0 30 0 0 0 0 0 NULL NULL 6914 0 6914 NULL 0 6914

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2345584 35561530 8384 0 2329 0 10713 0 0 0 0 10713 NULL 3798 0 0 6915 10713

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203579720 SIA Conversion House 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7311 010095 Zemgales priekšpilsēta 1.84 0.55 1.29 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203579720 SIA Conversion House ir 20.02.2026 nav ir

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203579720 SIA Conversion House B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Conversion House" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Mārupes iela 22A, Rīga, LV-1002.

Kāds bija SIA "Conversion House" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 53 350 EUR, un peļņa bija 6 914 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Conversion House" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Conversion House" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,82 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,82.

Kāds ir SIA "Conversion House" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,75, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Conversion House" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Conversion House"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 840 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 550 EUR un VSAOI 1 290 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Conversion House" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Conversion House" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Reklāmas aģentūru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Reklāmas aģentūru darbība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Reklāmas aģentūru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 683. no 1 972

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 19-10-2026