SIA "Dental Care" (reģ. Nr. 40203580310) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-08-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 202 047 EUR, peļņa 712 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 0,86 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203580310 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-08-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV31ZZZ40203580310 |
| Juridiskā adrese | Liepājas iela 34, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202 047 EUR | 712 EUR | 28 267 EUR | 6 |
| 2024 | 22 156 EUR | -7 211 EUR | 9 313 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 28.83 | 9.76 | 18.15 | 12 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 26.45 | 9.23 | 16.27 | 11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 22.91 | 8.22 | 13.99 | 11 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.56 | 3.24 | 6.22 | 7 |
| 2024 | 1.96 | 0.74 | 1.21 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 478.93 | ~ 1 126.36 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 446.26 | ~ 1 104.58 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 243.59 | ~ 969.44 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 868.85 | ~ 709.38 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 202 047 EUR | 22 156 EUR |
| Bruto peļņa | 14 099 EUR | -5 765 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 712 EUR | -7 211 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 712 EUR | -7 211 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 28 267 EUR | 9 313 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 732 EUR | 6 880 EUR |
| Pašu kapitāls | -3 699 EUR | -4 411 EUR |
| Īstermiņa saistības | 27 711 EUR | 8 269 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 255 EUR | 5 455 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,86 | 0,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,59 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,35 % | -32,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,52 % | -77,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-19,25 % | 163,48 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-8,64 | -3,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,15 | 2,38 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
128,06 % | -690,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,95 | -0,67 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Dental Care" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 86 | 46 375 | 2 476 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 34 | 96 753 | 2 314 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 222 | SIA "Dental Care" (šis uzņēmums) | 202 047 | 712 | 0,4 % | 12 | 16 837 | 1 479 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203580310 | LV31ZZZ40203580310 | SIA "Dental Care" | SIA | Dental Care | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-08-07 | NULL | Rīga, Liepājas iela 34 | 1002 | 101929722 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13034006 | 40203580310 | 2024-07-29 | 2024-08-07 08:19:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92934637 | 40203580310 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-08-07 | 2024-08-07 08:16:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2029736 | 34426660 | 40203580310 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-08-07 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-23 19:00:00.746 |
| 2215668 | 35323115 | 40203580310 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-04-30 17:00:57.658 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2029736 | 34426660 | 22156 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27921 | -5765 | 19 | 1027 | 1 | 401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7211 | 0 | -7211 | NULL | 0 | -7211 |
| 2215668 | 35323115 | 202047 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 187948 | 14099 | 8276 | 4741 | 1 | 371 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 712 | 0 | 712 | NULL | 0 | 712 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2029736 | 34426660 | 2126 | 0 | 2749 | 2005 | 6880 | 0 | 2433 | 0 | 2433 | 9313 | NULL | 8269 | 5455 | 0 | -4411 | 9313 |
| 2215668 | 35323115 | 2124 | 0 | 3753 | 17855 | 23732 | 0 | 4535 | 0 | 4535 | 28267 | NULL | 27711 | 4255 | 0 | -3699 | 28267 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203580310 | SIA "Dental Care" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 1.96 | 0.74 | 1.21 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203580310 | SIA "Dental Care" | ir | 09.07.2025 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203580310 | SIA "Dental Care" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Liepājas iela 34, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 202 047 EUR, un peļņa bija 712 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 960 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 740 EUR un VSAOI 1 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026