SIA "YuKa Pathways" (reģ. Nr. 40203580679) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-08-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 41 985 EUR, peļņa 26 306 EUR, darbinieku skaits: 1. VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203580679 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-08-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV59ZZZ40203580679 |
| Juridiskā adrese | Ezermalas iela 19 - 22, Rīga, LV-1014 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 985 EUR | 26 306 EUR | 30 221 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.48 | 0.34 | 1.14 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.91 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.40 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.33 | 0.30 | 1.03 | 1 |
| 2024 | 0.31 | 0.07 | 0.25 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 41 985 EUR |
| Bruto peļņa | 41 985 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 26 306 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 26 306 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 30 221 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 30 221 EUR |
| Pašu kapitāls | 29 306 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 915 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
62,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
87,05 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
89,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,39 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
87,05 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
19,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "YuKa Pathways" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Sadarbības centrs "ITA" | 3 900 209 | 265 013 | 6,8 % | 2 | 1 950 105 | *** |
| 9 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 458 | YuKa Pathways SIA (šis uzņēmums) | 41 985 | 26 306 | 62,7 % | 1 | 41 985 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203580679 | LV59ZZZ40203580679 | YuKa Pathways SIA | NULL | YuKa Pathways | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-08-08 | NULL | Rīga, Ezermalas iela 19 - 22 | 1014 | 112723871 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13037530 | 40203580679 | 2024-08-02 | 2024-08-08 10:39:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92935237 | 40203580679 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2024-08-16 | 2024-08-16 09:51:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2097966 | 35022085 | 40203580679 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-08-08 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-01-18 19:00:05.577 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2097966 | 35022085 | 41985 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 41985 | 0 | 14614 | 0 | 1065 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26306 | 0 | 26306 | NULL | 0 | 26306 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2097966 | 35022085 | 30221 | 0 | 0 | 0 | 30221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30221 | NULL | 0 | 915 | 0 | 29306 | 30221 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203580679 | YuKa Pathways SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.31 | 0.07 | 0.25 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203580679 | YuKa Pathways SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ezermalas iela 19 - 22, Rīga, LV-1014.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 41 985 EUR, un peļņa bija 26 306 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 19,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 70 EUR un VSAOI 250 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026