SIA "SENROTAS" (reģ. Nr. 40203584929) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-08-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 17 406 EUR, peļņa 4 607 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 10,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203584929 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-08-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ40203584929 |
| Juridiskā adrese | Līves iela 22, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 406 EUR | 4 607 EUR | 4 705 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 406 EUR |
| Bruto peļņa | 9 187 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 607 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 607 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 705 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 002 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 608 EUR |
| Īstermiņa saistības | 97 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,33 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,33 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
26,47 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
97,92 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,70 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
27,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SENROTAS" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Baltu Rotas" | 917 209 | 111 977 | 12,2 % | 24 | 38 217 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Krafters" | 580 328 | 57 206 | 9,9 % | 7 | 82 904 | 1 444 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Fine Cast" | 546 081 | 2 130 | 0,4 % | 2 | 273 041 | *** |
| 4 | SIA "GEM ELEMENTS" | 534 218 | -18 024 | -3,4 % | 7 | 76 317 | 1 341 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "SUDRABA NAMS" | 349 668 | -92 701 | -26,5 % | 6 | 58 278 | 931 (2026 Q3) |
| 6 | SIA ROOM 88 | 242 904 | 59 291 | 24,4 % | 2 | 121 452 | *** |
| 7 | SIA "Glance AL" | 220 092 | 17 400 | 7,9 % | 4 | 55 023 | 944 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "RASAS ROTAS" | 208 902 | -4 200 | -2,0 % | 1 | 208 902 | *** |
| 9 | SIA Pearls Box | 139 277 | -2 862 | -2,1 % | 7 | 19 897 | 1 259 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Rozenthal ceramics | 117 575 | 5 977 | 5,1 % | 3 | 39 192 | 332 (2026 Q3) |
| 37 | SIA "SENROTAS" (šis uzņēmums) | 17 406 | 4 607 | 26,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203584929 | LV60ZZZ40203584929 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENROTAS" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | SENROTAS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-08-29 | NULL | Rīga, Līves iela 22 | 1002 | 101932005 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13070614 | 40203584929 | 2024-06-13 | 2024-08-28 15:52:17 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92935968 | 40203584929 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-08-29 | 2024-08-29 10:35:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2222156 | 35334566 | 40203584929 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-08-29 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-06 03:00:01.077 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2222156 | 35334566 | 17406 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8219 | 9187 | 0 | 1175 | 0 | 3405 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4607 | 0 | 4607 | NULL | 0 | 4607 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2222156 | 35334566 | 688 | 0 | 314 | 0 | 1002 | 0 | 3703 | 0 | 3703 | 4705 | NULL | 97 | 0 | 0 | 4608 | 4705 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203584929 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENROTAS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3212 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203584929 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENROTAS" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Līves iela 22, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 406 EUR, un peļņa bija 4 607 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,33.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 27,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juvelierizstrādājumu un līdzīgu izstrādājumu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026