SIA "Buy and Hold Latvia" (reģ. Nr. 40203585854) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 148 263 EUR, peļņa 85 498 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Žurnālu un periodisko izdevumu izdošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203585854 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ40203585854 |
| Juridiskā adrese | Lielā iela 18 - 50, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148 263 EUR | 85 498 EUR | 161 626 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.17 | 0.54 | 0.7 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.37 | 0.53 | 0.69 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.58 | 0.51 | 0.67 | 1 |
| 2024 | 0.36 | 0.15 | 0.21 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 148 263 EUR |
| Bruto peļņa | 106 310 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 85 498 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 85 498 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 161 626 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 52 806 EUR |
| Pašu kapitāls | 88 298 EUR |
| Īstermiņa saistības | 73 328 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,72 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
57,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
52,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
96,83 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,83 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
11,50 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,92 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
106,05 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Buy and Hold Latvia" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ŽURNĀLS SANTA" | 6 232 608 | 880 396 | 14,1 % | 94 | 66 304 | 1 890 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "IZDEVNIECĪBA RĪGAS VIĻŅI" | 5 451 798 | -73 470 | -1,3 % | 106 | 51 432 | 1 193 (2026 Q2) |
| 3 | AS "Cits medijs" | 1 583 505 | 28 900 | 1,8 % | 23 | 68 848 | 1 133 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Izdevniecība Dienas Mediji" | 1 567 698 | -225 256 | -14,4 % | 36 | 43 547 | 1 042 (2026 Q2) |
| 5 | SIA Izdevniecība "DIENAS ŽURNĀLI" | 1 504 944 | -72 231 | -4,8 % | 25 | 60 198 | 669 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Baltic Technical Service" | 1 096 504 | -69 799 | -6,4 % | 14 | 78 322 | 1 681 (2026 Q2) |
| 7 | Izdevniecība "Dienas bizness" , SIA | 1 037 323 | 20 012 | 1,9 % | 16 | 64 833 | 1 648 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Frank's House" | 1 029 883 | -24 924 | -2,4 % | 3 | 343 294 | 1 372 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "KUMA" | 904 331 | 101 303 | 11,2 % | 3 | 301 444 | 1 809 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Žurnālu izdevniecība LILITA" | 566 196 | 54 646 | 9,7 % | 21 | 26 962 | 417 (2026 Q2) |
| 25 | SIA Buy and Hold Latvia (šis uzņēmums) | 148 263 | 85 498 | 57,7 % | 1 | 148 263 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203585854 | LV14ZZZ40203585854 | SIA Buy and Hold Latvia | SIA | Buy and Hold Latvia | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-03 | NULL | Krāslavas nov., Krāslava, Lielā iela 18 - 50 | 5601 | 110312420 | 100016743 | 100003261 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13079385 | 40203585854 | 2024-08-22 | 2024-09-03 15:49:16 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936248 | 40203585854 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-09-03 | 2024-09-03 15:50:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2313474 | 35472124 | 40203585854 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-09-03 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-01 03:09:27.847 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2313474 | 35472124 | 148263 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41953 | 106310 | 5854 | 6162 | 0 | 653 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8143 | NULL | NULL | 85498 | 0 | 85498 | NULL | 0 | 85498 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2313474 | 35472124 | 42799 | 0 | 10007 | 0 | 52806 | 10601 | 98219 | 0 | 108820 | 161626 | NULL | 73328 | 0 | 0 | 88298 | 161626 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203585854 | SIA Buy and Hold Latvia | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5813 | 032210 | Krāslava | 0.36 | 0.15 | 0.21 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203585854 | SIA Buy and Hold Latvia | ir | 09.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203585854 | SIA Buy and Hold Latvia | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielā iela 18 - 50, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 148 263 EUR, un peļņa bija 85 498 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,72.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,59, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 360 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 210 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Žurnālu un periodisko izdevumu izdošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026