SIA "SK Solutions Lab" (reģ. Nr. 40203586027) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 948 EUR, peļņa 19 807 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 25,03 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu
| Reģistrācijas Nr. | 40203586027 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV96ZZZ40203586027 |
| Juridiskā adrese | Strēlnieku prospekts 24 - 16, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 948 EUR | 19 807 EUR | 23 652 EUR | 1 |
| 2024 | 16 756 EUR | 13 850 EUR | 17 515 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.61 | 0.08 | 0.53 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.86 | 0.11 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.90 | 0.11 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.88 | 0.12 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 0.84 | 0.29 | 0.55 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 35 948 EUR | 16 756 EUR |
| Personāla izmaksas | 10 979 EUR | 2 844 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 807 EUR | 13 850 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 19 807 EUR | 13 850 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 23 652 EUR | 17 515 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 652 EUR | 17 515 EUR |
| Pašu kapitāls | 22 707 EUR | 16 650 EUR |
| Īstermiņa saistības | 945 EUR | 865 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
25,03 | 20,25 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
25,03 | 20,25 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
55,10 % | 82,66 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
83,74 % | 79,08 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
87,23 % | 83,18 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,04 | 0,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,52 | 0,96 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
87,23 % | 83,18 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
15,71 | 12,98 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SK Solutions Lab" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Ardelta" | 43 761 898 | 41 610 831 | 95,1 % | 4 | 10 940 475 | 2 022 (2026 Q3) |
| 2 | "E.G. IEGULDĪJUMI" SIA | 24 914 754 | 19 152 296 | 76,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Wandoo Risk Management" | 14 760 303 | 2 852 681 | 19,3 % | 10 | 1 476 030 | 4 242 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LK Investments | 3 166 842 | 628 346 | 19,8 % | 1 | 3 166 842 | *** |
| 5 | SIA Kapell | 3 002 918 | 87 841 | 2,9 % | 2 | 1 501 459 | *** |
| 6 | SE "Capitalia" | 1 829 166 | 2 926 | 0,2 % | 17 | 107 598 | 3 224 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DEV" | 1 692 000 | 863 231 | 51,0 % | 2 | 846 000 | *** |
| 8 | SIA "Auctus Capital" | 1 494 799 | 201 767 | 13,5 % | 9 | 166 089 | 1 990 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Manas MĀJAS" | 981 874 | -27 217 | -2,8 % | 29 | 33 858 | 2 407 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Flexidea" | 976 008 | 246 733 | 25,3 % | 3 | 325 336 | 4 514 (2026 Q3) |
| 72 | SIA "SK Solutions Lab" (šis uzņēmums) | 35 948 | 19 807 | 55,1 % | 1 | 35 948 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203586027 | LV96ZZZ40203586027 | SIA "SK Solutions Lab" | SIA | SK Solutions Lab | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-04 | NULL | Jūrmala, Strēlnieku prospekts 24 - 16 | 2015 | 116542473 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13080206 | 40203586027 | 2024-09-02 | 2024-09-04 10:46:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936332 | 40203586027 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-09-04 | 2024-09-04 10:44:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2285245 | 35440675 | 40203586027 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:20:15.831 |
| 2030337 | 34427923 | 40203586027 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-09-04 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-23 23:00:02.575 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2030337 | 34427923 | 16756 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2844 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13850 | 0 | 13850 | NULL | 0 | 13850 |
| 2285245 | 35440675 | 35948 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10979 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19807 | 0 | 19807 | NULL | 0 | 19807 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2030337 | 34427923 | 4146 | 0 | 13369 | 0 | 17515 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17515 | NULL | 865 | 0 | 0 | 16650 | 17515 |
| 2285245 | 35440675 | 2725 | 0 | 20927 | 0 | 23652 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23652 | NULL | 945 | 0 | 0 | 22707 | 23652 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203586027 | SIA "SK Solutions Lab" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6499 | 004000 | Jūrmala | 0.84 | 0.29 | 0.55 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203586027 | SIA "SK Solutions Lab" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Strēlnieku prospekts 24 - 16, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 948 EUR, un peļņa bija 19 807 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 25,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 25,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 840 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 290 EUR un VSAOI 550 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti finanšu pakalpojumi, izņemot apdrošināšanu un pensiju finansēšanu · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026