SIA "KNCO" (reģ. Nr. 40203586366) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 711 EUR, peļņa 25 831 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 7,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203586366 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ40203586366 |
| Juridiskā adrese | "Ratnieki", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 711 EUR | 25 831 EUR | 34 416 EUR | 1 |
| 2024 | 8 622 EUR | 3 839 EUR | 3 847 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.83 | 0.67 | 1.64 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.6 | 0.67 | 1.64 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.17 | 0.68 | 1.64 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.34 | 0.71 | 1.64 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 43 711 EUR | 8 622 EUR |
| Bruto peļņa | 26 827 EUR | 8 622 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 25 831 EUR | 3 839 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 25 831 EUR | 3 839 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 34 416 EUR | 3 847 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 34 416 EUR | 3 847 EUR |
| Pašu kapitāls | 29 672 EUR | 3 841 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 744 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 6 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-09-01 – 2025-09-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,25 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,25 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
59,09 % | 44,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
75,06 % | 99,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
87,06 % | 99,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,27 | 2,24 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
87,06 % | 99,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,57 | 275,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KNCO" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 33 316 978 | 1 204 995 | 3,6 % | 3 | 11 105 659 | 1 366 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 4 332 (2026 Q3) |
| 3 | SIA Electronic Commerce Consulting Service | 11 399 197 | 74 088 | 0,6 % | 5 | 2 279 839 | 1 586 (2026 Q3) |
| 4 | AS Eleving Stella | 6 049 653 | -258 638 | -4,3 % | 65 | 93 072 | 4 189 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ESTONIAN, LATVIAN & LITHUANIAN ENVIRONMENT" | 6 020 043 | 830 430 | 13,8 % | 50 | 120 401 | 3 310 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "LNK PROPERTIES" | 5 791 896 | 4 730 307 | 81,7 % | 12 | 482 658 | 2 116 (2026 Q3) |
| 7 | AS Eleving Vehicle Finance | 5 623 914 | 2 151 725 | 38,3 % | 42 | 133 903 | 4 130 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "GVF Consult" | 5 470 264 | -1 471 404 | -26,9 % | 3 | 1 823 421 | 2 167 (2026 Q3) |
| 9 | Adven Latvia SIA | 4 968 094 | -527 239 | -10,6 % | 49 | 101 390 | 2 485 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BR Group" | 4 518 831 | 9 473 931 | 209,7 % | 16 | 282 427 | 2 454 (2026 Q3) |
| 827 | SIA KNCO (šis uzņēmums) | 43 711 | 25 831 | 59,1 % | 1 | 43 711 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203586366 | LV61ZZZ40203586366 | SIA KNCO | SIA | KNCO | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-05 | NULL | Bauskas nov., Iecavas pag., "Ratnieki" | 3913 | 103845448 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13083176 | 40203586366 | 2024-08-26 | 2024-09-05 13:34:21 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203586366 | 2025-09-01 | 11867 | Bauskas novada pašvaldība | Konkurss “Remigrācijas atbalsta pasākums – “Atgriezies Bauskas novadā!”” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | ced95772 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936394 | 40203586366 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2024-09-05 | 2024-09-05 14:44:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2107850 | 35062947 | 40203586366 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-04 23:00:15.873 |
| 2043247 | 34469258 | 40203586366 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-09-05 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-31 03:03:01.581 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2043247 | 34469258 | 8622 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 8622 | 0 | 637 | 0 | 4146 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3839 | 0 | 3839 | NULL | 0 | 3839 |
| 2107850 | 35062947 | 43711 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16884 | 26827 | 0 | 11923 | 10927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25831 | 0 | 25831 | NULL | 0 | 25831 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2043247 | 34469258 | 3847 | 0 | 0 | 0 | 3847 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3847 | NULL | 0 | 6 | 0 | 3841 | 3847 |
| 2107850 | 35062947 | 5353 | 0 | 29063 | 0 | 34416 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34416 | NULL | 4744 | 0 | 0 | 29672 | 34416 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203586366 | SIA KNCO | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 025460 | Iecavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203586366 | SIA KNCO | ir | 17.09.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203586366 | SIA KNCO | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ratnieki", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 711 EUR, un peļņa bija 25 831 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026