SIA "ZAB EmRo" (reģ. Nr. 40203587643) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 116 900 EUR, peļņa 32 155 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 5,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Juridiskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203587643 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ40203587643 |
| Juridiskā adrese | Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116 900 EUR | 32 155 EUR | 42 256 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.93 | 1.81 | 3.73 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.22 | 2.56 | 3.25 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.54 | 1.14 | 3.47 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.93 | 1.17 | 2.75 | 4 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 911.80 | ~ 748.22 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 794.47 | ~ 669.98 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 848.24 | ~ 705.84 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 672.24 | ~ 578.28 |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 116 900 EUR |
| Bruto peļņa | 56 454 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 34 755 EUR |
| UIN nodoklis | 600 EUR |
| Tīrā peļņa | 32 155 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 42 256 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 40 879 EUR |
| Pašu kapitāls | 34 955 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 301 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,60 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,60 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
27,51 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
76,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,21 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,77 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ZAB EmRo" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sorainen ZAB SIA | 13 982 911 | 3 940 007 | 28,2 % | 82 | 170 523 | 2 743 (2026 Q3) |
| 2 | ZAB COBALT SIA | 9 072 655 | 2 810 457 | 31,0 % | 39 | 232 632 | 3 201 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "I & D KONSULTĀCIJAS" | 6 015 444 | 2 543 468 | 42,3 % | 2 | 3 007 722 | *** |
| 4 | "ZAB Ellex Kļaviņš" SIA | 5 602 885 | 1 469 440 | 26,2 % | 22 | 254 677 | 2 564 (2026 Q3) |
| 5 | TEGOS zvērinātu advokātu birojs SIA | 5 295 117 | 976 580 | 18,4 % | 25 | 211 805 | 2 638 (2026 Q3) |
| 6 | Zvērinātu advokātu birojs "Rode un partneri asociētie partneri" PS | 4 328 941 | 3 746 852 | 86,6 % | 4 | 1 082 235 | 1 085 (2026 Q3) |
| 7 | ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA | 4 039 762 | 579 891 | 14,4 % | 21 | 192 370 | 3 251 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Sadarbības centrs "ITA" | 3 900 209 | 265 013 | 6,8 % | 2 | 1 950 105 | *** |
| 9 | BERG ZAB SIA | 3 827 276 | 2 897 480 | 75,7 % | 12 | 318 940 | 2 917 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ZAB Spīgulis & Kukainis" | 3 319 630 | 281 041 | 8,5 % | 7 | 474 233 | 2 549 (2026 Q3) |
| 252 | "ZAB EmRo" SIA (šis uzņēmums) | 116 900 | 32 155 | 27,5 % | 4 | 29 225 | 912 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203587643 | LV17ZZZ40203587643 | "ZAB EmRo" SIA | NULL | ZAB EmRo | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-11 | NULL | Rīga, Elizabetes iela 23 | 1010 | 101130894 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13092272 | 40203587643 | 2024-09-09 | 2024-09-11 13:48:26 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92942753 | 40203587643 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-12-12 | 2024-12-12 17:52:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2199922 | 35289944 | 40203587643 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-09-11 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-21 17:06:34.23 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2199922 | 35289944 | 116900 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60446 | 56454 | 4721 | 19938 | 0 | 505 | 0 | 0 | 3465 | 0 | 0 | NULL | NULL | 34755 | 600 | 34155 | NULL | 2000 | 32155 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2199922 | 35289944 | 31105 | 0 | 9774 | 0 | 40879 | 0 | 1377 | 0 | 1377 | 42256 | NULL | 7301 | 0 | 0 | 34955 | 42256 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203587643 | "ZAB EmRo" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6910 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203587643 | "ZAB EmRo" SIA | ir | 05.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203587643 | "ZAB EmRo" SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Elizabetes iela 23, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 116 900 EUR, un peļņa bija 32 155 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,60.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,60, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Juridiskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Juridiskie pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026