SIA "DELIZAR" (reģ. Nr. 40203589875) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 229 170 EUR, peļņa 24 455 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 37,80 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203589875 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV87ZZZ40203589875 |
| Juridiskā adrese | Prūšu iela 24 k-5 - 1, Rīga, LV-1057 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 229 170 EUR | 24 455 EUR | 141 268 EUR | 10 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 28.42 | 5.14 | 8.67 | 10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 29.55 | 5.11 | 8.73 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 28.73 | 5.35 | 7.90 | 10 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 26.33 | 5.53 | 7.69 | 10 |
| 2024 | -0.82 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 847.76 | ~ 705.51 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 853.62 | ~ 709.42 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 772.47 | ~ 655.31 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 751.93 | ~ 631.42 |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 229 170 EUR |
| Bruto peļņa | 157 156 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 455 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 24 455 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 141 268 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 141 268 EUR |
| Pašu kapitāls | 27 255 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 737 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 110 276 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
37,80 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
19,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
17,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
89,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,18 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
8,70 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
17,78 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DELIZAR" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RIMI LATVIA" | 1 204 272 700 | 39 992 707 | 3,3 % | 5 362 | 224 594 | 1 163 (2026 Q3) |
| 2 | "MAXIMA Latvija" SIA | 1 136 096 064 | 50 153 860 | 4,4 % | 6 046 | 187 909 | 1 127 (2026 Q3) |
| 3 | Lidl Latvija SIA | 495 642 039 | -10 945 613 | -2,2 % | 1 205 | 411 321 | 1 796 (2026 Q3) |
| 4 | "FIRMA MADARA 89" SIA | 233 086 553 | 13 688 270 | 5,9 % | 2 116 | 110 154 | 1 186 (2026 Q3) |
| 5 | LENOKA SIA | 197 623 443 | -354 189 | -0,2 % | 2 151 | 91 875 | 1 105 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITA mārkets" | 156 437 553 | 6 471 637 | 4,1 % | 891 | 175 575 | 1 098 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Reitan Convenience Latvia" | 84 993 937 | 301 184 | 0,4 % | 263 | 323 171 | 1 343 (2026 Q3) |
| 8 | AS "DIĀNA" | 81 932 910 | 3 357 321 | 4,1 % | 773 | 105 993 | 1 463 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GABRIĒLA" | 74 011 877 | 3 908 653 | 5,3 % | 715 | 103 513 | 1 007 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "MĀRKSMENS" | 57 617 082 | 4 149 133 | 7,2 % | 420 | 137 184 | 1 272 (2026 Q3) |
| 125 | DELIZAR SIA (šis uzņēmums) | 1 229 170 | 24 455 | 2,0 % | 10 | 122 917 | 848 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203589875 | LV87ZZZ40203589875 | DELIZAR SIA | NULL | DELIZAR | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-19 | NULL | Rīga, Prūšu iela 24 k-5 - 1 | 1057 | 114020357 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13106721 | 40203589875 | 2024-08-30 | 2024-09-19 12:38:48 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92937310 | 40203589875 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-09-19 | 2024-09-19 13:08:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2147659 | 35185156 | 40203589875 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-03-22 17:00:14.833 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2147659 | 35185156 | 1229170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1072014 | 157156 | 20662 | 112039 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24455 | 0 | 24455 | NULL | 0 | 24455 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2147659 | 35185156 | 63836 | 0 | 7685 | 69747 | 141268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 141268 | NULL | 3737 | 110276 | 0 | 27255 | 141268 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203589875 | DELIZAR SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4711 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | -0.82 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203589875 | DELIZAR SIA | ir | 10.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203589875 | DELIZAR SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Prūšu iela 24 k-5 - 1, Rīga, LV-1057.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 229 170 EUR, un peļņa bija 24 455 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 37,80 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 19,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026