SIA "LK MedConsulting" (reģ. Nr. 40203591206) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 10 190 EUR, peļņa 2 101 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,69 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203591206 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ40203591206 |
| Juridiskā adrese | Jelgavas iela 63 k-3 - 602C, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 190 EUR | 2 101 EUR | 4 560 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.15 | 0.46 | 0.69 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.92 | 0.37 | 0.55 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.82 | 0.33 | 0.49 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.57 | 0.23 | 0.34 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 10 190 EUR |
| Bruto peļņa | 601 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 101 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 101 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 560 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 684 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 121 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 439 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-08-01 – 2025-08-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,62 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
46,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,06 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,15 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
53,53 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LK MedConsulting" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 900 | 37 781 | 1 504 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 573 | SIA LK MedConsulting (šis uzņēmums) | 10 190 | 2 101 | 20,6 % | 2 | 5 095 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203591206 | LV40ZZZ40203591206 | SIA LK MedConsulting | SIA | LK MedConsulting | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-25 | NULL | Rīga, Jelgavas iela 63 k-3 - 602C | 1004 | 117419482 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13116446 | 40203591206 | 2024-09-19 | 2024-09-25 11:45:46 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203591206 | 2025-08-01 | 2997 | Bauskas novada pašvaldība | Par līdzfinansējuma piešķiršanu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai "Īsteno savu ideju Bauskas novadā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 2c63cbfa |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92937666 | 40203591206 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2024-09-25 | 2024-09-25 11:42:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2266093 | 35414598 | 40203591206 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-09-25 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-25 23:00:02.652 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2266093 | 35414598 | 10190 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9589 | 601 | 548 | 909 | 2997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | 2101 | 0 | 2101 | NULL | 0 | 2101 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2266093 | 35414598 | 1681 | 0 | 3 | 0 | 1684 | 0 | 2876 | 0 | 2876 | 4560 | NULL | 2439 | 0 | 0 | 2121 | 4560 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203591206 | SIA LK MedConsulting | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203591206 | SIA LK MedConsulting | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jelgavas iela 63 k-3 - 602C, Rīga, LV-1004.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 10 190 EUR, un peļņa bija 2 101 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,69 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,69.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,33, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026