Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Zebest"

SIA "Zebest" (reģ. Nr. 40203591225) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 57 792 EUR, peļņa 1 754 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,86 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības

Reģistrācijas Nr.40203591225
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-09-25
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV12ZZZ40203591225
Juridiskā adrese Salmu iela 50, Liepāja, LV-3411

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 57 792 EUR 1 754 EUR 6 526 EUR 2
2024 4 901 EUR -2 842 EUR 3 226 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis -0.62 0.14 0.84 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.41 0.14 0.82 2
2025. gada 4. ceturksnis -2.00 0.14 0.79 2
2024 1.01 0.11 0.50 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 57 792 EUR 4 901 EUR
Bruto peļņa 27 363 EUR 2 297 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 754 EUR -2 842 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 1 754 EUR -2 842 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 6 526 EUR 3 226 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 6 526 EUR 3 226 EUR
Pašu kapitāls -1 078 EUR -2 832 EUR
Īstermiņa saistības 7 604 EUR 6 058 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,86 0,53
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,18 0,09
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
3,04 % -57,99 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
26,88 % -88,10 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-162,71 % 100,35 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-7,05 -2,14
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
8,86 1,52
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-162,71 % 100,35 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
9,36 -2,79

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Zebest" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4335)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 482 uzņēmumi 138. vieta pēc apgrozījuma 142. vieta pēc peļņas Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "JAGUAR"2 948 566619 12421,0 %3584 2451 160 (2026 Q2)
2SIA "Braueri Būve"2 769 81996 1643,5 %4758 9321 502 (2026 Q2)
3SIA "GLONA"2 420 847155 1696,4 %6403 475686 (2026 Q2)
4SIA "SIMCON"1 990 10340 7602,0 %2773 7081 874 (2026 Q2)
5SIA "Kerher construction"1 589 9254870,0 %4733 8281 629 (2026 Q2)
6SIA "EVR Development"1 551 94148 6103,1 %1886 2191 817 (2026 Q2)
7SIA "EIRO STILS 1"1 400 6129090,1 %5525 4661 860 (2026 Q2)
8DKPLUS SIA1 305 83573 1895,6 %2652 918***
9SIA "ML Būve"1 230 77029 0312,4 %1772 398650 (2026 Q2)
10MBP-1 SIA1 209 609-78 851-6,5 %3403 203753 (2026 Q2)
138SIA "Zebest" (šis uzņēmums)57 7921 7543,0 %228 896***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Zebest"
4335 Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203591225 LV12ZZZ40203591225 SIA "Zebest" SIA Zebest NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-09-25 NULL Liepāja, Salmu iela 50 3411 102438643 0 100003044 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13116589 40203591225 2024-09-23 2024-09-25 12:31:33

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92937672 40203591225 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 10 EUR 2024-09-25 2024-09-25 12:27:56

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2074412 34554408 40203591225 DokGPv1 UGP 2024 2024-09-25 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-12 05:00:21.227
2265061 35413540 40203591225 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-25 19:01:39.235

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2074412 34554408 4901 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2604 2297 2731 1363 0 1045 0 0 0 0 0 NULL NULL -2842 0 -2842 NULL 0 -2842
2265061 35413540 57792 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 30429 27363 12206 6799 70 6674 0 0 0 0 0 NULL NULL 1754 0 1754 NULL 0 1754

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2074412 34554408 259 0 312 2655 3226 0 0 0 0 3226 NULL 6058 0 0 -2832 3226
2265061 35413540 1065 0 302 5159 6526 0 0 0 0 6526 NULL 7604 0 0 -1078 6526

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203591225 SIA "Zebest" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4335 005000 Liepāja 1.01 0.11 0.50 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203591225 SIA "Zebest" ir 09.10.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203591225 SIA "Zebest" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Zebest" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Salmu iela 50, Liepāja, LV-3411.

Kāds bija SIA "Zebest" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 57 792 EUR, un peļņa bija 1 754 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Zebest" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Zebest" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,86 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,18.

Kāds ir SIA "Zebest" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,36, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Zebest" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Zebest"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 110 EUR un VSAOI 500 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Zebest" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Zebest" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības — Liepāja

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Liepāja — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026