SIA "Boost Blends" (reģ. Nr. 40203591422) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 51 748 EUR, zaudējumi 40 650 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203591422 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ40203591422 |
| Juridiskā adrese | Sermuliņu iela 16 - 51, Rīga, LV-1045 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 748 EUR | -40 650 EUR | 44 292 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.55 | 0.54 | 0.7 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.73 | 0.54 | 0.7 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -2.55 | 0.36 | 0.47 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.15 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 51 748 EUR |
| Bruto peļņa | 16 178 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -39 950 EUR |
| UIN nodoklis | 700 EUR |
| Tīrā peļņa | -40 650 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 44 292 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 44 292 EUR |
| Pašu kapitāls | -40 649 EUR |
| Īstermiņa saistības | 24 941 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 60 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-78,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-91,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,09 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-13,28 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,17 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-191,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Boost Blends" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrā likviditāte ir uz robežas starp stabilitāti un risku, prasot uzmanīgu pārvaldību.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Fresh Food Logistics" | 122 276 010 | 283 364 | 0,2 % | 99 | 1 235 111 | 1 770 (2026 Q3) |
| 2 | Mars Latvia SIA | 57 480 441 | 5 203 516 | 9,1 % | 26 | 2 210 786 | 3 388 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GEMOSS" | 41 848 891 | 1 031 598 | 2,5 % | 226 | 185 172 | 1 635 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VOLDEMĀRS" | 23 396 818 | 393 308 | 1,7 % | 165 | 141 799 | 1 923 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "FUDEKS" | 17 716 225 | 2 369 365 | 13,4 % | 39 | 454 262 | 1 272 (2026 Q3) |
| 6 | TNG SIA | 15 312 551 | 261 281 | 1,7 % | 77 | 198 864 | 1 556 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STREAM DISTRIBUTION" | 11 109 898 | 64 176 | 0,6 % | 8 | 1 388 737 | 3 446 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "FUTURUS FOOD" | 11 051 204 | 319 329 | 2,9 % | 86 | 128 502 | 1 458 (2026 Q3) |
| 9 | SIA KME LINE | 10 284 935 | -149 709 | -1,5 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "SAULĪTE PĀRTIKAS GRUPA" | 8 650 327 | 402 195 | 4,6 % | 6 | 1 441 721 | 2 712 (2026 Q3) |
| 74 | SIA Boost Blends (šis uzņēmums) | 51 748 | -40 650 | -78,6 % | 1 | 51 748 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203591422 | LV28ZZZ40203591422 | SIA Boost Blends | SIA | Boost Blends | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-26 | NULL | Rīga, Sermuliņu iela 16 - 51 | 1045 | 119313270 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13118474 | 40203591422 | 2024-09-23 | 2024-09-26 08:26:54 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92937674 | 40203591422 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-09-26 | 2024-09-26 08:48:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2128912 | 35133379 | 40203591422 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-09-26 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-04 17:01:05.077 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2128912 | 35133379 | 51748 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35570 | 16178 | 49290 | 4003 | 460 | 497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2798 | NULL | NULL | -39950 | 700 | -40650 | NULL | 0 | -40650 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2128912 | 35133379 | 14780 | 0 | 6262 | 23250 | 44292 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44292 | NULL | 24941 | 60000 | 0 | -40649 | 44292 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203591422 | SIA Boost Blends | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4639 | 010096 | Ziemeļu rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203591422 | SIA Boost Blends | ir | 11.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203591422 | SIA Boost Blends | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sermuliņu iela 16 - 51, Rīga, LV-1045.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 51 748 EUR, un zaudējumi bija 40 650 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,84.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,11, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārtikas produktu, dzērienu un tabakas nespecializēta vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026