SIA "Diamond Logistic" (reģ. Nr. 40203594202) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-10-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 105 467 EUR, zaudējumi 34 072 EUR, darbinieku skaits: 12. Kopējais likviditātes koeficients: 0,54 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203594202 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-10-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV46ZZZ40203594202 |
| Juridiskā adrese | Tērbatas iela 74A, Rīga, LV-1001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105 467 EUR | -34 072 EUR | 48 150 EUR | 12 |
| 2024 | 0 EUR | -1 300 EUR | 9 031 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 19.77 | 4.67 | 10.04 | 17 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 23.45 | 7.2 | 13.61 | 15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.12 | 4.85 | 8.78 | 13 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 11.00 | 2.94 | 6.21 | 9 |
| 2024 | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 577.48 | ~ 516.84 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 887.19 | ~ 731.81 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 660.39 | ~ 580.58 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 674.68 | ~ 579.91 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 105 467 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 105 467 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -34 072 EUR | -1 300 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -34 072 EUR | -1 300 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 48 150 EUR | 9 031 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 40 278 EUR | 9 031 EUR |
| Pašu kapitāls | -26 372 EUR | 7 700 EUR |
| Īstermiņa saistības | 74 522 EUR | 1 331 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,54 | 6,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,54 | 6,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-32,31 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-70,76 % | -14,39 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
129,20 % | -16,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,83 | 0,17 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,19 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
129,20 % | -16,88 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-1,14 | 3,32 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Diamond Logistic" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valsts AS "Latvijas dzelzceļš" | 142 548 917 | -1 180 376 | -0,8 % | 2 965 | 48 077 | 1 899 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Sonora Ekspedīcija" | 43 612 495 | 2 544 018 | 5,8 % | 31 | 1 406 855 | 1 958 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SRR Logistics" | 20 735 595 | 280 210 | 1,4 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "KURBADS UN KO" | 15 840 992 | 1 652 073 | 10,4 % | 101 | 156 842 | 2 318 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Vervo" | 12 131 929 | -37 621 | -0,3 % | 53 | 228 904 | 1 727 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ELSE Logistics" | 10 912 661 | 293 331 | 2,7 % | 26 | 419 718 | 1 068 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "FRACHT" | 10 262 680 | 324 401 | 3,2 % | 14 | 733 049 | 2 879 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EUROPARK LATVIA" | 9 423 528 | 358 973 | 3,8 % | 38 | 247 988 | 2 409 (2026 Q3) |
| 9 | SIA SPARTA LOGISTICS | 9 346 782 | 409 970 | 4,4 % | 13 | 718 983 | 3 140 (2026 Q3) |
| 10 | SmartPosti SIA | 8 909 949 | -1 935 682 | -21,7 % | 78 | 114 230 | 2 307 (2026 Q3) |
| 156 | Diamond Logistic SIA (šis uzņēmums) | 105 467 | -34 072 | -32,3 % | 17 | 6 204 | 577 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203594202 | LV46ZZZ40203594202 | Diamond Logistic SIA | NULL | Diamond Logistic | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-10-08 | NULL | Rīga, Tērbatas iela 74A | 1001 | 103418143 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13139651 | 40203594202 | 2024-10-01 | 2024-10-08 12:40:03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92939123 | 40203594202 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9000 | EUR | 2024-10-17 | 2024-10-17 13:54:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955936 | 34061002 | 40203594202 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-10-08 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-03 19:00:32.762 |
| 2318153 | 35478727 | 40203594202 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2026-06-01 17:31:59.906 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955936 | 34061002 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 505 | 795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1300 | 0 | -1300 | NULL | 0 | -1300 |
| 2318153 | 35478727 | 105467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 105467 | 102082 | 37253 | 0 | 204 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -34072 | 0 | -34072 | NULL | 0 | -34072 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1955936 | 34061002 | 9031 | 0 | 0 | 0 | 9031 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9031 | NULL | 1331 | 0 | 0 | 7700 | 9031 |
| 2318153 | 35478727 | 5610 | 0 | 34668 | 0 | 40278 | 0 | 7872 | 0 | 7872 | 48150 | NULL | 74522 | 0 | 0 | -26372 | 48150 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203594202 | Diamond Logistic SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5221 | 010091 | Centra rajons | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203594202 | Diamond Logistic SIA | ir | 25.11.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203594202 | Diamond Logistic SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Tērbatas iela 74A, Rīga, LV-1001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 105 467 EUR, un zaudējumi bija 34 072 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 12 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,54 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,54.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,14, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 30 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026