SIA "HBB Dental" (reģ. Nr. 40203594912) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-10-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 795 EUR, zaudējumi 11 610 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 2,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Zobārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 40203594912 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-10-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV82ZZZ40203594912 |
| Juridiskā adrese | Daibes iela 22, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 795 EUR | -11 610 EUR | 640 117 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.64 | 2.97 | 6.66 | 8 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.51 | 1.01 | 2.5 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 814.02 | ~ 683.02 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 611.13 | ~ 546.96 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 795 EUR |
| Bruto peļņa | 1 473 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 610 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -11 610 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 640 117 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 84 939 EUR |
| Pašu kapitāls | 86 390 EUR |
| Īstermiņa saistības | 37 596 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 516 131 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-29 – 2025-03-06 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,26 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-646,80 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-1,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-13,44 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
6,41 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-2,65 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-1,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,19 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HBB Dental" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" | 33 196 819 | 71 962 | 0,2 % | 536 | 61 934 | 3 017 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ADENTA" | 7 056 454 | -9 422 | -0,1 % | 90 | 78 405 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Dr.Apines zobārstniecības klīnika" | 5 824 961 | 1 426 597 | 24,5 % | 64 | 91 015 | 2 682 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ĢIMENES ZOBĀRSTNIECĪBA" | 4 506 721 | 156 093 | 3,5 % | 112 | 40 239 | 1 621 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Dental Art" | 4 303 295 | 112 414 | 2,6 % | 81 | 53 127 | 2 689 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KLĪNIKA DENTA" | 3 988 210 | 182 748 | 4,6 % | 85 | 46 920 | 2 506 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Molārs M G" | 3 289 609 | 309 552 | 9,4 % | 35 | 93 989 | 2 248 (2026 Q3) |
| 8 | "GOLDENT" SIA | 3 273 029 | -39 277 | -1,2 % | 95 | 34 453 | 1 860 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKY DREAM CLINIC" | 3 190 422 | 208 287 | 6,5 % | 63 | 50 642 | 2 321 (2026 Q3) |
| 10 | DentBaltic SIA | 3 137 261 | 74 604 | 2,4 % | 59 | 53 174 | 2 794 (2026 Q3) |
| 496 | SIA HBB Dental (šis uzņēmums) | 1 795 | -11 610 | -646,8 % | 8 | 224 | 814 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203594912 | LV82ZZZ40203594912 | SIA HBB Dental | SIA | HBB Dental | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-10-09 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Daibes iela 22 | 2167 | 103762231 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13143061 | 40203594912 | 2024-10-01 | 2024-10-09 16:15:06 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203594912 | 2025-03-06 | 35013.55 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | MVU izaugsmes aizdevumu programma | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | bd2df7e0 |
| 40203594912 | 2024-11-29 | 6050 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 33b178c2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92955858 | 40203594912 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 98000 | EUR | 2025-07-11 | 2025-07-11 08:51:46 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2337589 | 35501061 | 40203594912 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-10-09 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-03 17:00:13.384 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2337589 | 35501061 | 1795 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 322 | 1473 | 1340 | 8104 | 0 | 462 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3177 | NULL | NULL | -11610 | 0 | -11610 | NULL | 0 | -11610 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2337589 | 35501061 | 3094 | 0 | 68140 | 13705 | 84939 | 0 | 552698 | 2480 | 555178 | 640117 | NULL | 37596 | 516131 | 0 | 86390 | 640117 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203594912 | SIA HBB Dental | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8623 | 039200 | Mārupe | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203594912 | SIA HBB Dental | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Daibes iela 22, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 795 EUR, un zaudējumi bija 11 610 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,19, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zobārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Zobārstu prakses · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026