SIA "TL Invest" (reģ. Nr. 40203597162) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-10-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 935 EUR, peļņa 21 997 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,15 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 40203597162 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-10-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203597162 |
| Juridiskā adrese | Spāres iela 10, Rīga, LV-1002 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 935 EUR | 21 997 EUR | 103 223 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.7 | 0.39 | 0.87 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.27 | 1.76 | 1.50 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.08 | 0.95 | 1.41 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 935 EUR |
| Bruto peļņa | 47 718 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 21 997 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 21 997 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 103 223 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 11 843 EUR |
| Pašu kapitāls | 24 797 EUR |
| Īstermiņa saistības | 78 426 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-01-20 – 2026-01-20 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,15 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
44,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
88,71 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,16 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,48 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
88,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TL Invest" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Honor Invest" | 297 157 438 | 5 584 033 | 1,9 % | 3 | 99 052 479 | 4 586 (2026 Q2) |
| 2 | AS "Eco Baltia" | 282 303 118 | 5 646 952 | 2,0 % | 8 | 35 287 890 | 5 863 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TAK Capital" | 144 523 788 | 19 577 828 | 13,5 % | 2 | 72 261 894 | *** |
| 4 | SIA Mercador | 90 688 243 | 6 400 903 | 7,1 % | 5 | 18 137 649 | 1 905 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "STONEWIN" | 52 443 204 | -532 276 | -1,0 % | 19 | 2 760 169 | 4 328 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Magnat Group" | 49 491 737 | 26 020 074 | 52,6 % | 8 | 6 186 467 | 2 557 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "GRIFS AG International" | 36 851 825 | 64 950 | 0,2 % | 2 | 18 425 913 | *** |
| 8 | SIA "SOTA-ONLINE HOLDING" | 21 626 128 | 1 067 262 | 4,9 % | 3 | 7 208 709 | 1 203 (2026 Q2) |
| 9 | AS "MŪSA MOTORS GRUPA" | 14 873 071 | 577 597 | 3,9 % | 28 | 531 181 | 1 602 (2026 Q2) |
| 10 | SIA Paynt | 12 364 613 | 1 190 195 | 9,6 % | 79 | 156 514 | 2 604 (2026 Q2) |
| 732 | TL Invest SIA (šis uzņēmums) | 49 935 | 21 997 | 44,1 % | 1 | 49 935 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203597162 | LV54ZZZ40203597162 | TL Invest SIA | NULL | TL Invest | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-10-18 | NULL | Rīga, Spāres iela 10 | 1002 | 102637430 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13159001 | 40203597162 | 2024-10-11 | 2024-10-18 10:47:44 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203597162 | 2026-01-20 | 7000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92939190 | 40203597162 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-10-18 | 2024-10-18 10:50:03 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2118425 | 35103323 | 40203597162 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-10-18 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-20 21:00:55.745 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2118425 | 35103323 | 49935 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2217 | 47718 | 0 | 9921 | 0 | 21176 | 0 | 0 | 5376 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21997 | 0 | 21997 | NULL | 0 | 21997 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2118425 | 35103323 | 5398 | 0 | 6445 | 0 | 11843 | 89552 | 1828 | 0 | 91380 | 103223 | NULL | 78426 | 0 | 0 | 24797 | 103223 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203597162 | TL Invest SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7020 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203597162 | TL Invest SIA | ir | 02.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203597162 | TL Invest SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92973250 | NULL | 40203713379 | LEGAL_ENTITY | TL Invest SIA | NULL | NULL | 40203597162 | 140000 | 0.01 | EUR | 2026-06-01 | 2026-06-05 | 2026-06-05 08:21:01 |
Juridiskā adrese ir Spāres iela 10, Rīga, LV-1002.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 935 EUR, un peļņa bija 21 997 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,02, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzņēmējdarbības konsultācijas un citas vadības konsultācijas.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026