SIA "Kalvas AE" (reģ. Nr. 40203600123) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-10-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 105 522 EUR, peļņa 6 980 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežizstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203600123 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-10-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ40203600123 |
| Juridiskā adrese | "Kalvas", Tadaiķi, Bunkas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3446 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105 522 EUR | 6 980 EUR | 22 964 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.54 | 0.23 | 1.09 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.11 | 0.14 | 0.93 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.50 | 0.31 | 0.44 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.25 | 0.51 | 3 |
| 2024 | 1.02 | 0.39 | 0.63 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 166.23 | ~ 148.77 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 105 522 EUR |
| Bruto peļņa | 55 929 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 980 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 980 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 22 964 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 224 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 080 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 884 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,77 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,70 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,61 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
98,59 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,24 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
4,60 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
98,59 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,86 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Kalvas AE" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Timbro | 46 158 320 | -466 024 | -1,0 % | 30 | 1 538 611 | 2 763 (2026 Q3) |
| 2 | "BILLERUD Latvia" SIA | 40 959 880 | 38 067 | 0,1 % | 41 | 999 021 | 3 101 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "R GRUPA" | 39 490 250 | -4 017 659 | -10,2 % | 102 | 387 159 | 3 642 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "JUBERGS" | 29 524 339 | -455 252 | -1,5 % | 70 | 421 776 | 1 699 (2026 Q3) |
| 5 | AS "PATA Strenči" | 27 873 217 | 1 670 010 | 6,0 % | 131 | 212 773 | 1 940 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Niedrāji MR" | 23 936 590 | 2 639 210 | 11,0 % | 202 | 118 498 | 3 017 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "INDĀRES" | 19 185 949 | 560 402 | 2,9 % | 148 | 129 635 | 2 712 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Koku cenas" | 18 323 252 | 200 801 | 1,1 % | 7 | 2 617 607 | 2 266 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "GRANTIŅI 1" | 17 086 023 | 217 734 | 1,3 % | 193 | 88 529 | 2 763 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Stiga RM Transports | 15 959 691 | 1 634 576 | 10,2 % | 154 | 103 634 | 2 545 (2026 Q3) |
| 591 | SIA Kalvas AE (šis uzņēmums) | 105 522 | 6 980 | 6,6 % | 1 | 105 522 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203600123 | LV35ZZZ40203600123 | SIA Kalvas AE | SIA | Kalvas AE | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-10-31 | NULL | Dienvidkurzemes nov., Bunkas pag., Tadaiķi, "Kalvas" | 3446 | 103784031 | 100016495 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13179749 | 40203600123 | 2024-10-28 | 2024-10-31 09:50:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92939942 | 40203600123 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-10-31 | 2024-10-31 09:48:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2279386 | 35432852 | 40203600123 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-10-31 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-27 20:00:07.902 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2279386 | 35432852 | 105522 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49593 | 55929 | 1765 | 44505 | 0 | 2679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6980 | 0 | 6980 | NULL | 0 | 6980 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2279386 | 35432852 | 11107 | 0 | 0 | 1117 | 12224 | 0 | 10740 | 0 | 10740 | 22964 | NULL | 15884 | 0 | 0 | 7080 | 22964 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91387859 | 40203600123 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2026-03-03 | 30.4/17.20.3/23717 | 1000334326 | NULL | VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203600123 | SIA Kalvas AE | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0220 | 027420 | Bunkas pag. | 1.02 | 0.39 | 0.63 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203600123 | SIA Kalvas AE | ir | 26.05.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203600123 | SIA Kalvas AE | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kalvas", Tadaiķi, Bunkas pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3446.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 105 522 EUR, un peļņa bija 6 980 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,86, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 390 EUR un VSAOI 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežizstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežizstrāde · Dienvidkurzemes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026