SIA "ZalaPay" (reģ. Nr. 40203601218) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 86 316 EUR, zaudējumi 15 111 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,33 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203601218 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40203601218 |
| Juridiskā adrese | Lāčplēša iela 87I, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 316 EUR | -15 111 EUR | 2 002 567 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 10.92 | 2.93 | 6.83 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.51 | 2.93 | 6.83 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.83 | 0.44 | 2.46 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.24 | 0.47 | 2.09 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 226.13 | ~ 1 624.58 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 226.13 | ~ 1 624.58 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 86 316 EUR |
| Bruto peļņa | 49 248 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 111 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -15 111 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 002 567 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 23 558 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 984 889 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 678 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-01-08 – 2026-01-08 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,33 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,55 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-17,51 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,75 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-93,44 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
48,02 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ZalaPay" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 553 | 154 164 | 2 700 (2026 Q3) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 373 | 104 101 | 3 795 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 46 | 758 399 | 5 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 255 | 110 575 | 4 034 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Estoty" | 27 320 959 | 7 808 513 | 28,6 % | 37 | 738 404 | 2 835 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 540 | 50 068 | 2 677 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 947 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 241 | 98 509 | 3 174 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 35 | 665 796 | 3 799 (2026 Q3) |
| 10 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 117 | 187 516 | 6 322 (2026 Q3) |
| 959 | SIA ZalaPay (šis uzņēmums) | 86 316 | -15 111 | -17,5 % | 3 | 28 772 | 2 226 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203601218 | LV55ZZZ40203601218 | SIA ZalaPay | SIA | ZalaPay | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-04 | NULL | Rīga, Lāčplēša iela 87I | 1011 | 106778215 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13186704 | 40203601218 | 2024-10-30 | 2024-11-04 15:31:06 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203601218 | 2026-01-08 | 173710 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | f8c3cf20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940207 | 40203601218 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2000000 | EUR | 2024-11-04 | 2024-11-04 15:43:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2340539 | 35518448 | 40203601218 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-04 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-09 17:03:11.093 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2340539 | 35518448 | 86316 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37068 | 49248 | 58117 | 6084 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 160 | NULL | NULL | -15111 | 0 | -15111 | NULL | 0 | -15111 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2340539 | 35518448 | 1987 | 0 | 7807 | 13764 | 23558 | 0 | 0 | 1979009 | 1979009 | 2002567 | NULL | 17678 | 0 | 0 | 1984889 | 2002567 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203601218 | SIA ZalaPay | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203601218 | SIA ZalaPay | ir | 14.03.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203601218 | SIA ZalaPay | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Lāčplēša iela 87I, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 86 316 EUR, un zaudējumi bija 15 111 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,33 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,55.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 48,02, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026