SIA "M&M re-sale" (reģ. Nr. 40203602938) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 731 EUR, peļņa 293 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 53,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203602938 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ40203602938 |
| Juridiskā adrese | "Rozenvaldi", Auru pag., Dobeles nov., LV-3710 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 731 EUR | 293 EUR | 319 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 731 EUR |
| Bruto peļņa | 896 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 293 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 293 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 319 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 319 EUR |
| Pašu kapitāls | 313 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
53,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,93 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
91,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
93,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
93,61 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
31,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "M&M re-sale" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Briļļu Nams" | 11 148 049 | 459 168 | 4,1 % | 113 | 98 655 | 1 835 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VISION EXPRESS BALTIJA" | 10 536 341 | 148 197 | 1,4 % | 143 | 73 681 | 1 634 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "OPTIC GURU" | 8 164 888 | 44 871 | 0,5 % | 161 | 50 714 | 1 312 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "KONGS" | 7 878 724 | 301 276 | 3,8 % | 71 | 110 968 | 1 249 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Movilog" | 7 013 513 | 326 545 | 4,7 % | 13 | 539 501 | 1 306 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HILTI SERVICES LIMITED" | 6 978 691 | 717 868 | 10,3 % | 46 | 151 711 | 3 507 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "KOMEKS" | 6 787 299 | 582 358 | 8,6 % | 31 | 218 945 | 1 133 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Hidronex" | 6 074 457 | 428 487 | 7,1 % | 34 | 178 661 | 2 446 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Purnavu muiža" | 5 098 137 | 296 082 | 5,8 % | 19 | 268 323 | 1 156 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GARDS" | 4 416 683 | -84 663 | -1,9 % | 71 | 62 207 | 1 163 (2026 Q3) |
| 580 | SIA "M&M re-sale" (šis uzņēmums) | 1 731 | 293 | 16,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203602938 | LV78ZZZ40203602938 | SIA "M&M re-sale" | SIA | M&M re-sale | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-11 | NULL | Dobeles nov., Auru pag., "Rozenvaldi" | 3710 | 102901810 | 100016622 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13190266 | 40203602938 | 2024-11-01 | 2024-11-06 10:54:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940619 | 40203602938 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2024-11-11 | 2024-11-11 14:07:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2339516 | 35512497 | 40203602938 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-11 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-06-06 03:00:02.738 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2339516 | 35512497 | 1731 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 835 | 896 | 0 | 0 | 0 | 603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 293 | 0 | 293 | NULL | 0 | 293 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2339516 | 35512497 | 24 | 0 | 0 | 295 | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 319 | NULL | 6 | 0 | 0 | 313 | 319 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203602938 | SIA "M&M re-sale" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4778 | 028420 | Auru pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203602938 | SIA "M&M re-sale" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Rozenvaldi", Auru pag., Dobeles nov., LV-3710.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 731 EUR, un peļņa bija 293 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 53,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 31,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu jaunu preču mazumtirdzniecība · Dobeles novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026