SIA "RER2" (reģ. Nr. 40203603079) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 12 801 EUR, peļņa 2 571 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mēbeļu un mājas aprīkojuma remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 40203603079 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ40203603079 |
| Juridiskā adrese | Anniņmuižas bulvāris 38 - 58, Rīga, LV-1067 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 801 EUR | 2 571 EUR | 12 538 EUR | 0 |
| 2024 | 3 946 EUR | 3 945 EUR | 6 752 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 801 EUR | 3 946 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 571 EUR | 3 945 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 571 EUR | 3 945 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 538 EUR | 6 752 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 426 EUR | 1 160 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 316 EUR | 6 745 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 222 EUR | 7 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,44 | 165,71 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,44 | 165,71 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,08 % | 99,97 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,51 % | 58,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
27,60 % | 58,49 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,35 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,02 | 0,58 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,60 % | 58,49 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,40 | 408,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RER2" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "MZ Rest." | 1 021 558 | -210 142 | -20,6 % | 12 | 85 130 | 362 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DE" | 255 724 | -56 373 | -22,0 % | 4 | 63 931 | 1 374 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AB focus" | 190 333 | 42 252 | 22,2 % | 3 | 63 444 | 3 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Zelta dzirnavas" | 182 985 | 82 989 | 45,4 % | 5 | 36 597 | 618 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Koka darbnīca" | 159 819 | 8 200 | 5,1 % | 7 | 22 831 | 1 129 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "BUMBUMBA" | 143 179 | -10 674 | -7,5 % | 1 | 143 179 | *** |
| 7 | SIA "Platinum Incorporation" | 92 284 | -3 820 | -4,1 % | 4 | 23 071 | 526 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Intarsija" | 86 520 | -12 135 | -14,0 % | 4 | 21 630 | 716 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "RER Logistics" | 70 081 | 3 790 | 5,4 % | 3 | 23 360 | 580 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "AV transports" | 68 908 | -16 176 | -23,5 % | 3 | 22 969 | 538 (2026 Q3) |
| 42 | SIA "RER2" (šis uzņēmums) | 12 801 | 2 571 | 20,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603079 | LV54ZZZ40203603079 | SIA "RER2" | SIA | RER2 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-12 | NULL | Rīga, Anniņmuižas bulvāris 38 - 58 | 1067 | 117426576 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13200145 | 40203603079 | 2024-10-03 | 2024-11-12 09:47:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940687 | 40203603079 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-11-12 | 2024-11-12 09:49:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2358800 | 35786214 | 40203603079 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-10-28 18:00:13.679 |
| 2358812 | 35786244 | 40203603079 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-11-12 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-10-28 18:00:29.915 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2358800 | 35786214 | 12801 | 0 | 0 | 0 | 9883 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 347 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2571 | 0 | 2571 | NULL | 0 | 2571 |
| 2358812 | 35786244 | 3946 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3945 | 0 | 3945 | NULL | 0 | 3945 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2358800 | 35786214 | 216 | 0 | 1210 | 0 | 1426 | 11112 | 0 | 0 | 11112 | 12538 | NULL | 3222 | 0 | 0 | 9316 | 12538 |
| 2358812 | 35786244 | 1160 | 0 | 0 | 0 | 1160 | 5592 | 0 | 0 | 5592 | 6752 | NULL | 7 | 0 | 0 | 6745 | 6752 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603079 | SIA "RER2" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9524 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203603079 | SIA "RER2" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Anniņmuižas bulvāris 38 - 58, Rīga, LV-1067.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 801 EUR, un peļņa bija 2 571 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,40, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mēbeļu un mājas aprīkojuma remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mēbeļu un mājas aprīkojuma remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026