SIA "Usmon" (reģ. Nr. 40203603134) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 52 889 EUR, zaudējumi 7 685 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203603134 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV24ZZZ40203603134 |
| Juridiskā adrese | Ēbelmuižas iela 10 - 3, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 889 EUR | -7 685 EUR | 3 507 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.16 | 0.02 | 0.13 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.68 | 0.05 | 1.56 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.61 | 0.09 | 1.52 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.01 | 0.02 | 0.98 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 508.46 | ~ 455.07 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 495.42 | ~ 443.40 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 52 889 EUR |
| Personāla izmaksas | 20 729 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 628 EUR |
| UIN nodoklis | 57 EUR |
| Tīrā peļņa | -7 685 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 507 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 108 EUR |
| Pašu kapitāls | -7 485 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 992 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-14,53 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-219,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
102,67 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,47 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
15,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
101,91 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Usmon" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 888 | SIA Usmon (šis uzņēmums) | 52 889 | -7 685 | -14,5 % | 2 | 26 445 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603134 | LV24ZZZ40203603134 | SIA Usmon | SIA | Usmon | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-12 | NULL | Rīga, Ēbelmuižas iela 10 - 3 | 1058 | 113693083 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13200390 | 40203603134 | 2024-11-08 | 2024-11-12 10:36:35 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92940695 | 40203603134 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 200 | EUR | 2024-11-12 | 2024-11-12 10:25:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2322028 | 35482755 | 40203603134 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-12 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-06-02 03:00:22.644 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2322028 | 35482755 | 52889 | 0 | 0 | 0 | 27791 | 20729 | 347 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7628 | 57 | -7685 | NULL | 0 | -7685 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2322028 | 35482755 | 127 | 0 | 0 | 1981 | 2108 | 0 | 1399 | 0 | 1399 | 3507 | NULL | 10992 | 0 | 0 | -7485 | 3507 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603134 | SIA Usmon | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203603134 | SIA Usmon | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ēbelmuižas iela 10 - 3, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 52 889 EUR, un zaudējumi bija 7 685 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,38, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026